www.sudzibas.lv Drogas Darbs Drogās !!!! Šausmas !!!!

Drogas - Darbs Drogās !!!! Šausmas !!!!

Sāku strādāt pirmo darba dienu Drogās, Vadītāja bija ļoti jauka un izpalīdzīga, biju jau sapriecājusies ka beidzot patiks darbs kurā ir jauki cilvēki. Bet atliek tik iepazīties ar kolēģiem un izrādīsies Elles bedre. Tevi pazemo kā mazu sunīti briļļaina sīkā, pārrējās ir kautkādās pat pamatizglītību nepabeigušas neadekvātās meitenes. Man neviens neiemācīja strādāt ar kasi, pašai nācās zīlēt visu. Kaut gan Vadītāja lika mani apmācīt. Visas tik negatīvas, neatsaucīgas, rupjas, bezkaunîgas. Aiz manas kases jau radās gara rinda un meitenes dusmīgas , neviena negrib palīdzēt , stāvi kā losene un zīlē kur kas jāspiež. Kad aizgāju pie meitenēm viņas man dusmīgi atcirta un vairs negāju neprasīju. Pirmā darba diena Šausmas !
Nekad ! Nekad ! Vairs mūžā neiešu tur strādāt , labāk grīdas mazgāšu !
BRIESMAS !

06.09.2024

J

Good Intentions 16 st atpakaļ

Kāda tad tev izglītība?

Good Intentions 16 st atpakaļ

Pa lielam drogas ir nepatīkama vieta ar rotēšanu, zagļiem, narkomāniem un naudas atvilkšanu.