www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Nepareiza diagnoze, briesmīga attieksme, tikai naudas pelnīšana, nevis palīdzība dzīvniekiem

Dr. Beinerts - Nepareiza diagnoze, briesmīga attieksme, tikai naudas pelnīšana, nevis palīdzība dzīvniekiem

Diemžēl nonācām pie veterinārārsta Eduarda. Nekādā gadījumā nevienam neiesaku ārstēties pie viņa. Situācija ir šāda: atnācām veikt Veselības pārbaudi kaķim. Pārbaudot, nekas vizuāli neliecināja par patoloģiju. Saņemot testa rezultātus, mums tika veikts imūndeficīta vīrusu eksprestests (pats tests, nezin no kurienes tas nācis, kāds bija tad derīguma termiņš un vai ir pārbaudīts materiāls no mūsu kaķa, tika vienkārši pievienots kvītī bez brīdinājuma) . Tests ir pozitīvs. Iznāk “ārsts”, pofigistiski vicinot rokas un Saka: nu, tavs kaķis ir neārstējami slims, drīz nomirs, ir atrasts kaķu leikēmijas vīruss (gadu vecs, vakcinēts, mājas puika) , ak, neko nevar darīt, vai nu eitanāzē, vai jāveic asins pārliešanu pie mums (ik pēc 3 dienām par 200 eiro katra) asins grupu viņš arī negribēja pārbaudīt. "dakters" meklēja google atbildes uz jautājumiem saistībā ar slimību:) viņam nav absolūti nekādas uzticības. Neviens jautājums nesaņēma adekvātu atbildi. Iešpricējis dzīvniekam 5 injekcijas (tikai pēc mūsu pieprasījuma viņš uzskatīja par nepieciešamu uzrakstīt, kas tika injicēts) un izrakstīja čeku uz 250e. Mērķis bija tikai viens – iegūt vairāk naudas. Bijām pilnīgā šokā, ka mūsu mīlulis ir tik smagā stāvoklī, un pilnībā negribējām ticēt šādai diagnozei un veterinārārstam. Devāmies uz citu klīniku, kur mums piedāvāja veikt padziļinātu pcr testu (“ārsts” eduards to pat neminēja) . Dzīvniekam nebija ne pusi no simptomiem, kas rodas ar tik briesmīgu slimību, bet tas viņu neuztrauca. Paldies dievam, citā klīnikā mūsu diagnoze tika atspēkota un izrādījās, ka tā ir tikai mazasinība, ārstējama. Es nekad nerakstu negatīvas atsauksmes par ārstiem, jo ​​pati esmu medicīnas persona, bet, manuprāt, tādiem "veterinārārstiem" vajadzētu atņemt diplomus un neļaut kautīt dzīvniekus un to saimniekus! Man nav pretenziju pret citiem šīs klīnikas ārstiem, bet pārbaudiet, kādus cilvēkus jus ņemat strādāt klīnikā! Viņi speciāli izdoma briesmīgas diagnozes, lai tu tērētu visu naudu, lai saglābtu mīluli. Biznesa, nevis medicīna. Ļoti žēl, pazinu tos, kuri reāli cieš no tādiem ārstiem.

25.05.2024

N