www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Slikts serviss, naudas izspiešana

Dr. Beinerts - Slikts serviss, naudas izspiešana

Svētdienas vēlā vakarā ieradāmies ar mūsu Jorkšīras terjeru, kuram bija atklātas koduma brūces uz vēdera un muguras. Viņam tika veikta steidzama operācija, un aptuveni pēc divām stundām mums ļāva viņu apraudzīt un izrunāties ar ārstu par Veselības stāvokli. Lai arī saņēmām atbildes, ārsts bija ļoti vēss un neiejūtīgs. Vēlāk saņēmu rēķinu 600 eiro apmērā, kas, manuprāt, ir neadekvāti augsta summa, taču tāpat to apmaksāju, jo operācija tika veikta.

Tā kā sunīti atstājām stacionārā, apskatīju viņu mājaslapu un pamanīju, ka Cenas tur norādītas zemākas nekā mums piestādītā summa. Nākamajā rītā agri ierados klīnikā, lai apraudzītu savu sunīti un saņemtu paskaidrojumus par cenām. Ārsts atbildēja, izmantojot sarežģītu medicīnisko terminoloģiju, taču patiesībā neko īsti neizskaidroja. Vērsos arī pie jāņa beinarta, lai saprastu ārstēšanas plānu un noskaidrotu, kāpēc Cenas ir tik atšķirīgas. Viņš paskaidroja, ka mājaslapā norādītas vecās Cenas, un ka tās tagad ir paaugstinātas. Turklāt viņš bija pierakstījis mūsu sunīti uz topogrāfiju, par ko mūs iepriekš vispār neinformēja, un summas šai procedūrai varētu svārstīties no 200 līdz 600 eiro.

Es paskaidroju, ka šādas summas nevaru šobrīd samaksāt, un lūdzu izskatīt citas iespējas vai izrādīt vismaz kaut kādu līdzjūtību. Uz to Beinarts atbildēja, lai ņemam kredītu vai ejam prom. Runājot ar citiem cilvēkiem, daudzi man teica, ka Beinarta klīnika ir drausmīga, un viņi neiesaka tur vest savus mīluļus. Mēs nolēmām sunīti vest uz citu stacionāru, atnākot pakaļ sunītim, lai vestu prom, māsiņa iznesa uzgaidāmajā telpā, kur citi cilvēki sēdēja un turpat uz krēsliem tika veikta segu apmaiņa, brūces un tikko operētās šuves visi klātesošie varēja redzēt. Tādu attieksmi nebiju gaidījusi.

Noteikti neiesaku šo klīniku, jo viņiem rūp nevis dzīvnieku Veselība, bet tikai peļņa.

2 st atpakaļ

D desumaize 2 st atpakaļ

Protams ka peļņa,vai jūs ejat uz arbu pavadīt laiku un atalgojums nav vajadzīgs?

M Marika2023 2 st atpakaļ

Mēs visi protams strādājam par atalgojumu, bet ne tādos apmēros un uz mūsu mīluļu rēķina mēģina sapelnīties lielos apmēros. Un mēs nerunājam tikai par atalgojumu, bet arī par sliktu attieksmi pret klientiem.