www.sudzibas.lv Dr. Beinerts Lielisks serviss, iejūtība, atbalsts. Super ārsts un viņa komanda

Dr. Beinerts - Lielisks serviss, iejūtība, atbalsts. Super ārsts un viņa komanda

Liels Paldies Dr. Beinertam un viņai visai komandai, par mana sunīša Pipetītes izglābšanu. ♥️🙏🙏🙏
Arī reģistratūras meitenēm paldies. ♥️Paldies par iejūtību, attieksmi un sapratni, mīlestību pret dzīvniekiem.
Paldies, reģistratūras meitenēm, par atbalstu un iejūtību, kad man palika slikti no pārdzīvojuma par savu suniti♥️. Paldies Jums visiem, esmu neizsakami pateicīga ārstam Jānim Beinertam , visiem, arī paldies dakterei, kas veica steidzami operāciju tajā vakarā. Foršajai māsiņai, kas cienāja ar konserviem sunīšus.Liels paldies🙏🥰

16.10.2024