www.sudzibas.lv Dienvidkurzemes Bāriņtiesa Nedara savu darbu pienācīgi

Dienvidkurzemes Bāriņtiesa - Nedara savu darbu pienācīgi

Dienvidkurzemes novada bāriņtiesas pretlikumīgās darbības. Nesagaidot dienestu ārstu psihologu slēdzienu jau cilvēku noraksta un liek darīt prettiesiskās darbības kas nemaz nav nepieciešamās komunikācijās trūkums vai negribēšana? Nemācēšana varbūt? Jo biju domājis par bāriņtiesu labākas domas kas pieņems pozitīvu izvērtējot apstākļus pieņems atbilstošu lēmumu nevis cilvēku sutis kaut kur pie kautka vai to vajag vai nevajag. Protams nerunāju ka visa bāriņtiesās darbinieki ir Latvija ir tādi bet tieši runāju par dienvidkurzemes novada Grobiņas pilsētās kas atrodas liela iela 76. Jo loģiski domājoša bāriņtiesa saņem informāciju no dienestiem psihologiem ārstu un tt tad tikai rīkojas nenovēlu kadam ar šādam iestādēm sastapties, paldies