Dienesta viesnīcas direktors Valdis Sviķis - Neprofesionāla attieksme

Dzīvojam dienesta viesnīcā otro gadu. Pirmajā gadā bija tāda kā audzinātāja, kas katru vakaru apstaigāja gaiteņus, pārbaudīja kārtību, viesnīcas direktors gandrīz nekad neiesaistījās šajās lietās. Tagad otrajā gadā šī audzinātāja vairs nav un viņas pienākumus tagad samērā pavirši izpilda dienesta viesnīcas "direktors" valdis sviķis. Dienesta viesnīcā ir noteikums, ka pēc 23.00 nedrīkst traucēt nakts mieru. Nesen ar istabiņas biedrenēm, atzīšos, uzvedāmies samērā skaļi-bet nekas sevišķs (pagāšgad bija skaļāki Brīži, par kuriem nekāda veida brīdinājums netika dots) . 23.03 ienāca v. Sviķis un lika iet gulēt. Saprotams, bet vēl draudēja lauzt līgumu, uz kādiem pamatiem? Vēl nesenāk pēc 23.00 ar istabiņas biedrenēm skatījāmies seriālu. Klusu, bez skaņas, speciāli sākām runāt klusāk kad redzējām, ka pilkstens rāda 23.00. 23.03 ienāca sviķis, teica lai ejam marš gulēt. Noteikums ir netraucēt nakts mieru, nevis iet gulēt 23.00. Vēl pievienošu, ka abas reizes šis matu trūkumu piedzīvojušais buldogs uz pakaļējām kájām nepieklauvē. Ar nākamo vizīti sviķis saņems likumiskus pierādījumus paša veidotajos iekšējās kàrtības noteikumos. Ar katru vizīti netrūkst arī savādi izteicieni piem. "ko jūs tādas skaļas un Skaistas neguliet? " bija arī citi, bet es izvēlos neturēt neartikulētas skaņas prātā. Saprotu, ka bijis policists, zemessargs un varbūt arī milicists, taču nekas no tā neatspoguļojas, varbūt rakstīja dokumentus.

E