www.sudzibas.lv Daugavpils satiksme Slikts serviss, krāpšana

Daugavpils satiksme - Slikts serviss, krāpšana

Atkal slikta apkalpošana 10 a maršura mikroautobusā.
2024. Gada 8. Augustā no rīta, braucot uz darbu, pasniedzu šoferim 2 euro, šis man izdot atlikumu. Vēlos piebilst, ka biļete pilsētas transportā maksā 1 euro. Labi, ka pārskaitīju naudiņu. Izrādās, ka šis man izdevis nevis 1 euro, bet 90 centus. Nu, lūk, kad es šim aizrādīju, ka izdots nepietiekošs atlikums, tad šis teica, ka iepriekšējā pasažiere viņam esot iedevusi biļetei tikai 90 centus un, lai es savus 10 centus pieprasot no viņas. Es, protams, pieprasīju no pasažieres 10 centus, bet tas bija jādara autobusa šoferim, nevis man. Tas vēl nebija viss, piespiežot pogu "stop" labu laiku pirms savas pieturas, šoferis pieturā nepieturēja, bat gan kā Šumahers aizmauca garām. Nu es pieļauju, ka šoferis nebija izgulējies, neprot skaitīt naudu, sācis domāt par savām "vīriešu" problēmām u. T. T. , bet man nav jācieš viņa neizdarības dēļ.