CV-LITE - Krāpšana

Izveidoju vienu cv, par kuru samaksāju 1,95. Pēc nedēļas no konta pazūda vēl 29,99, sazinājos ar uzņēmumu, kur teica, ka ja esmu saglabājusi vienu cv, tad automātiski man ir pieslēgts premium abonements, un nauda tiek noņemta no konta un netiks atgriezta! Krāpnieki. Uzmanāties!

RAMONA👀 18.07.2023

Vai maksāšanas kārtība lapā ir norādīta? Ja ir, tad krāpnieki gluži nav, vnk viss jaizlasa kārtīgāk, pirms kko maksā.

O OlafsZobudiegs 29.08.2023

"By continuing, you agree that if you do not cancel at least 24 hours before the end of the 14-day trial, you will be charged €29,99 per month until you cancel your subscription. You can cancel it by contacting our customer support team via email at [slēpt]@cv-lite.com".

Vajag uzmanīgāk lasīt, pirms maksā kko. Abonentu atcelt var arī caur pašu lapu, tikai nepieciešams ielogoties savā profilā

D Dāvids Krūmiņš 04.07.2024

Jā, pirmā lieta ir tā, ka vietnes datorversijā tas ir rakstīts - bet tas nav tālruņa versijā, un, otrkārt, viņi raksta mazā tekstā, lai jūs nepamanītu! Speciāli!

I Ilze R 09.02.2024

Pilnīgi, piekrītu, arī man tikko novilka 30€! Veicot 1.99€ nekur netiek norādīts, ka esi kko abonējis un tagad jāmaksā 30€ mēnesī..

L Lauma_Krogzema 29.02.2024

Man ari norāva tikko 29.99! Uztaisiju 1 cv, par ko samaksaju €1.95! Nekur kartes detaļas nesaglabāju kā arī nekur netika minēts par to ka bus jāmaksā pēc trial. Nulle informacijas! Tikko ielogojos savā kontā un nekur nevaru atrast savas kartes detaļas, kuras es logiski ka neesmu saglabājusi bet naudu viņi norāva!

J Julyyaa_x 05.04.2024

Sakiet ludzu vai var kaut kàda veida atgriezt šo naudu?
Man arî nonema 23€.

L Lauma_Krogzema 05.04.2024

Var mēģināt rakstīt uz Support, bet manā gadījumā bija bezjēdzīgi! Ļoti garas sarakstes, sūtīju skrīnus ka sūdzību iesniedzu minūti minūtē kā norāva naudu, teicu ka vispār viņu pakalpojumus neizmantoju, ka viņi nodarbojas ar sava veida krāpniecību, jo izmanto kartes detaļas bez atļaujas- nesūta brīdinājuma vai citus epastus utt, bet nekā! Viņi pat atrakstija ka es sūdzību rakstu no viena epasta, bet maksa tika it kā ietureta no cita, kas nav taisnība un arī to pierādīju! Tas viņu " cits" epasts nemaz sistēma neeksistē. Karoč pēdējie krapnieki. No vinu puses nebija neviens epasts- ne par konta izveidi, ne subscription vai atcelšanas iespejam!

L Lauma_Krogzema 05.04.2024

Arī persona ar ko sarakstījos Supportā- Pat B, bija ļoti nepieklājīgs .

V viky122 04.05.2024

Man tāda pati situācija. Un nekur profilā nevaru atrast kur atteikties no abonēšanas. Tagad katru mēnesi vilks nost no kartes 30 euro?

V viky122 04.05.2024

Man tāda pati situācija. Nekur profilā nevaru atrast tādu informāciju kur atteikties. Vai tgd katru mēnesi vilks nost no kartes 30 euro?

L Lauma_Krogzema 04.05.2024

Steidzami raksti uz support lai viņi atceļ to stulbo subscription! Baigie gudrīši saglabāt privātos kartes datus un tad tik raut mistiskās summas.

E EmZī 16.05.2024

Man līdzīga situācija. nežēlojos par kļūdu, bet jautājums, kā šo procesu apturēt. Bankas karte nomainīta, bet tik un tā atvelk no konta 29.99eur

L Lauma_Krogzema 16.05.2024

Jāraksta uz support lai atceļ! Tur tā lieta, ka viņi saglabā visus datus bez atļaujas vai informēšanas.

V viky122 16.05.2024

Tu pat nomainīji karti? Un tik un tā velk nost?😱😱😱

E EmZī 16.05.2024

Vai support uz savu banku, vai viņu mājas lapu?

L Lauma_Krogzema 16.05.2024

Uz viņu. Banka neko nedaris- jau mēģināju.

E EmZī 16.05.2024

Paldies par Taviem komentāriem un laiku, ko velti.

K Kristiāna Tumena 29.05.2024

Labdien! Man arī šodien noņēma 29.99. Pirms nedēļas izveidoju vienu CV, par kuru tika norādīts, ka jāsamaksā kaut kāds 1.90 EUR. Neviena vārda, ka par šo man novilks 29.99 EUR vai ka šis ir jāatslēdz 24h laikā. Tā ir krāpniecība un klientu maldināšana vistiešākajā nozīmē. Nedrīkst prasīt samaksu un kaut kur slepeni norādīt, ka esat piekritis premium abonomentam.

L Lauma_Krogzema 29.05.2024

Piekrītu! Es ilgi ar viņiem kasījos caur epastu, attieksme ļoti tupja ( ar mani čatoja Pat B), naudu neatdeva. Vairākas reizes norādīju ka tā ir krāpniecība, jo kartes datus arī nekur nesaglabāju. Vari mēģināt cinīties caur support, varbut tev paveiksies.

V viky122 30.05.2024

Vilka trīs reizes man nost.
Vakar pazvanīju uz banku, paskaidroju situāciju, banka darbinieks teica ka viņi zinot par šo saiti un tā ir krāpšana. Pie kā mēs nonācām " man nobloķēja karti banka darbinieks, es caur internetbanku pasūtīju jaunu"
Kad atnāks jaunā karte, bankā teica ka vairāk neņems naudu nost, jo cipari uz kartes ir citi un CVC kods arī cits.. Jo viņi automātiski ir saglabājuši Jūsu kartes ciparus.
Tikai tāds variants pastāv.
Mainiet kartes dārgie draugi!

L Lauma_Krogzema 01.06.2024

Jā, man arī banka lika bloķēt un nomaiit karti! Naudu atgūt nevareju. Žēl ka nevar cīnīties ar tiem kāpējiem un datu izmantotājiem.

Z Zemene avene 04.07.2024

Man arī tas kantoris novilka 30€. Es ar viņiem tā kārtoju, draudēju ar juristiem jo visu laiku prasa atsūti to atgriezīsim, es atsūtu - atsūtiet angļu valodā - atsūtu- oj nu ziniet tomēr šis neder mums, 13 email bija nosūtīti, divas dienas karoju un neatkāpos no saviem vārdiem par juristiem kā viņi pēkšņi atsuta šo-

D Dāvids Krūmiņš 04.07.2024

Varēja uztaisīt CV - bet pēc 14 dienām aktivizē automātisko abonēšanu un no naudas kartes tiek norakstīti 29.99 €! Un, ja jūs to neatcelsiet, jums katru gadu tiks iekasēta maksa ± 120 €! Esmu skolēns, kurš pabeidzis 12. klasi – un tā man ir pieklājīga cena par manu kļūdu.