www.sudzibas.lv Čili Pizza Pārtikas kvalitāte

Čili Pizza - Pārtikas kvalitāte

Šī nav pirmā bēdīgā pieredze ar šo iestādi, jau ir uzrakstīta sūdzība, kas palikusi bez uzmanības Daugavpils pilsētā picērijā pie cietokšņa tika veikts pasūtījums 2 picām. Pica bija pilnībā apdegusi, bija pat nebija iespējams ēst, bija arī lūgums izņemt sīpolus, šis lūgums tika pilnībā ignorēts un visa pica bija nokaisīta ar sīpoliem kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka nav jēgas pasūtīt no šīs iestādes, jo apkalpošana un kvalitāte ir kļūst arvien sliktāk un esam ļoti vīlušies un vairs nepasūtīsim

30.07.2024

Atbilde no Čili Pizza Pārstāvja atbilde 31.07.2024

Labdien!

Paldies, ka uzrakstījāt. Piedodiet, lūdzu, par šo gadījumu. Izskatīsim notikumu savā pusē un dosim Jums ziņu. Priecāsimies, ja atsūtīsiet savu kontaktinformāciju uz [email protected], lai varam operatīvi sazināties.

Ar cieņu
Čili Pizza

Good Intentions 30.07.2024

Acīm redzot ielika, bet aizmirsa izņemt. Nakošreiz palūdziet, lai nepievieno.