www.sudzibas.lv Čili Pizza Nekopts bērnu stūrītis

Čili Pizza - Nekopts bērnu stūrītis

Labdien! Diemžēl, nākas secināt, ka CILI PICA ir slikts saimnieks (vadītājs). Elementāra lieta - ja iestādē ir bērnu stūrītis, tad par to ir jārūpējas vai, ja nevar, jālikvidē. ČILI PICA T/C Gaiļezers, Rīgā, bērnu stūrītis ir zem katras kritikas. Ne vien tas, ka nekas tur nestrādā (ekrāns sen jau nedarbojas, tās divas rotaļlietas ir vecas un izjukušas, trūkst detaļas), bet vēl arī zīmuļi nekad netiek asināti. Papīru noliek un gatavs. Zīmuļi visi truli un nolūzuši. Taču "kronis visam" ir auduma krēsli! Jau cik gadus tur ik pa brīdim esam bijuši, bet uz bērnu stūrīti bērnus nelaižam, jo krēsli ir netīri, pleķaini, nolieti ar kaut ko. Tādi kā no atkritumiem izvilkti. Nu vai tiešām nevar tos novākt? Kauns! Pa 10 eiro var IKEA nopirkt plastmasas krēslus, kas nebūs jāmazgā. Zīmuļu vietā var nolikt krītiņus - nebūs jāasina. Un rotaļlietas, kas salūžušas, izmetiet taču ārā!

24.07.2024

Atbilde no Čili Pizza Pārstāvja atbilde 25.07.2024

Labdien,

Paldies, ka pievēršat tam uzmanību un mums ziņojāt. Atvainojamies par šādu pieredzi. Nodevām ziņu picērijas direktorei un personālam, lai steidzami varam veikt uzkopšanu un visus nepieciešamos uzlabojumus. Ceram, ka turpmāk bērnu stūrīša apmeklējums būs patīkams 😊

Vēlreiz – paldies par ziņu un atvainojamies par šo situāciju

F

Good Intentions 24.07.2024