www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pizza - Slikts serviss

Šodien , 27.07 , pēc darba maiņas nolēmu ieiet "ČiliPica" , Alfas t.c. , paēst. Pasūtiju picu un tomātu krēmzupu. Ar picu viss bija kārtībā , ja neskaita to , ka kečupa un majonēzes uz galda nebija , vajadzēja lūgt oficiantu tos atnest. Tiklīdz oficiants atnesa krēmzupu , es zupu pagaršoju. Tā izrādījās auksta. Pat bļoda un apakšējais šķīvis bija auksti. Arī lavašs , ko pasniedza pie zupas , bija auksts.
Paaicinot oficianti Annu , pateicu , ka zupa ir auksta. Anna paņēma zupu uzsildīt un atnesa atpakaļ tiktāl uzkarsētu , ka zupa bija gandrīz sarecējusi vai sacepusies. Zupu atnesa bez karotes. Kad palūdzu atnest karoti , nācās gaidīt vēl krietnu laiku. Šo attieksmi es vairs netaisījos paciest. Piecēlos , piegāju pie kases , lūdzu pasaukt menedžeri. Pienāca darbiniece Tatjana. Izstāstīju situāciju , pēc kā viņa atvainojās.
Tomēr viss noskaņojums jau bija izbojāts darbinieku neprofesionalitātes un augstprātīgās , nevērīgās attieksmes dēļ. Situācijas labošanai uzņēmums piedāvāja kompensācijai tēju vai kafiju. Es atteicos.
Kā saprotat , mani un manus draugus kā klientus esat zaudējuši savu darbinieku , kuri nevīžīgi pilda savu darbu , vainas dēļ.

4 st atpakaļ

Z