Reitings Taksometru pakalpojumi

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Not Taxi
Triopluss Taxi
Humus

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Сегодня было заказано такси ме - 3890, водитель Олег. Приехал не по адресу, нужный адрес вызова найти не мог. Должен ли клиент бегать и искать, по какому адресу припарковался такси? Когда такси все-таки было найдено, водитель вел себя возбужденно и агрессивно! Вопрос даже не в качестве сервиса, а в его отсутствии! Клиент вынужден был выйти из автомобиля через минуту, услышав от водителя только грубые выражения!

Panda Taxi - обман

обман Больше года пользуюсь компанией panda taxi в риге. Возили исправно. Всегда давал на чай чем радовал водителей. Бесило то что каждый раз надо напоминать что надо будет чек. А теперь внимание всем! В последнее время их чеки не принимает наша бухгалтерия. Как будто нет таких фирм. Отказываться придётся от их услуг и переходить к честным компаниям. По идее уголовное дело так накалывать. Panda taxi

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Jau ne pirmo reizi ir situācija, kad brauciena sākuma tiek uzrādīta viena cena, bet nokļūstot galamērķī - jau cita. Ceļā devos 24.10.2019 ap plkst 7.20 un finišēju 7.34 pēc aplikācijas sniegtajiem brauciena datiem. Sastrēgumu šajā laikā nebija, kā arī nebija citu aizkavējošu apstākļu. Šķiet, ka tiešām tiek veikta klientu maldināšana. Nepietiek jau ar šo apstākli, papildus pēkšņi paaugstinātai cenai, man nesaprotamu iemeslu dēļ summu nekādi nav iespējams noņemt no konta, lai arī bankas kont...

Baltic Taxi - Nedrošs auto

Nedrošs auto Braucu ar Baltic Taxi 22.10.19.no Lidostas uz Centru, Mašīna visu laiku nenormāli vibrēja. Bija sajūta, ka ritenis tūlīt nokritīs. Prasīju šoferim, vai auto kārtībā? Man atbildēja: man riteni met, un varbūt nav nobalansēts... Bet mums rītvakar mainīs ziemas riepas...

Bolt - Neatbrauc un novelk naudu

Neatbrauc un novelk naudu Aplikācijā izvelējos taksometru ar ierašanās laiku 9min un tika novilkta nauda (bankas izrakstā 1910210937, -4.70€, Bolt pārstāvji, laipni lūgti meklēt pēc šī datuma/numura un atgriezt naudu). Pēc apstiprināšanas aplikācijā rādīja, ka vadītājs vēl nodarbojas ar iepriekšējo braucienu (WTF?), pēc brīža aplikācija vairs nerāda izvelēto taksometru, kā arī vēsturē neko neuzrāda, bet nauda no kartes novilkta! Tākā taksometru gaidīju tieši blakus CityBee automašīnai, piereģistrējos un pēc 15min Bolta...

Panda Taxi - Vadītāja rupja izturēšanās.

Vadītāja rupja izturēšanās. Šī gada 1,oktobrī tika pasūtīta mašiņa TQ2523, uz lidostu. Tika pieteikts trim personām ar bagāžu. Šoferis izrādīja tādu izmisumu,par bagāžu - vai tad viņam viss jāliek mašīnā- vilkās lēni ar 45km/h. Mans iespaids ir stipri mainījies pret šo Pandas takšu apkalpi. Vairs neizmantošu šās firmas pakalpojumu.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Kārtējo reizi bolt krāpj,. Izsaucot taxi uzrādīja, ka maksa par maršrutu būs 3.7, taču, kad apskatīju norēķinu, izrādās, ka noņēma 4.7. Un tā nav pirmā reize. Sazināties ar šo kompāniju nevar. Sazini nu - par kādu summu nokrāps nākamreiz. 15.10.2019 •••• 8330 4.70€ sākuma maksa 0.75 km maksa 2.00 laika maksa 1.95 kopā 4.70€ brauciena attālums 5 km braukšanas ilgums 00: 12 Jāņa Asara Iela 3, Rīga 11: 49 Ulbrokas Iela 18, Latgales Priekšpilsēta, Rīga, Lv-1021, Latvija 12: 02

Bolt - Serviss

Serviss Пока расплачивался за такси обронил телефон. Через 5 минут таксисту дозвонились - он уже уехал. Договоились что оставит в оффисе на делю 4. Позвонили на контактный номер - там опертор про оффис ничего не знает и отвечать на вопросы отказывается. Возникает вопрос что это за шарашкина контора? И как можно доверять такому такси?

Bolt - Nauda

Nauda Vai tiešām Jums ir prakse ņemt naudu dubultā ? Paņēma no manis divas reizes no bankas konta. Kad beidzu braukt un vēl vēlāk. Divas reizes viena un tā pati summa - 8 EUR. Vai tas ir tā korekti ? Ari nekādas komunikācijas ar Jums. Lūdzu atbildiet uz e-pastime un atgrieziet manu pārmaksu vai arī piešķiriet kādu bezmaksas braucienu par man sagādātajām neērtībām šodien.

Galss buss - Neatbrauca

Neatbrauca Gaidīju Jūsu autobusu no rīta Sauriešos 30 min, nekas neatnāca. Kāpēc tā ? Esmu arī dažreiz neielaists, par ko jau Jums elektroniski sūdzējos, bet Jūs uz to nekādīgi nereaģējāt. Cerams, ka nākotnē Jums izdosies sakārtot savus plānošanas procesus, nebraukt tikai ar ļoti ļoti veciem autobusiem, kas var arī palikt uz ielas, braucot uz kādu no galamērķiem.

Bolt - Nav sniegts pakalpojums

Nav sniegts pakalpojums Sveiki. Izsaucu šodien taksi un jau kuro reizi nebrīdinot tas neatbrauca. Gaidiju loti ilgi, ilgāk par 30 minutem, neredzēju nekādus pazinojumus savā apliikācijā, ka taksis neatbrauks, lai gan iepriekš Bolt teica un mani informēja, ka ja taksists nebrauks, tad par to informēs mani manā Bolt aplikācijas profilā. Jau kuro reizi ļoti negatīva pieredze.

Panda Taxi - Darbinieki brauc ka id****

Darbinieki brauc ka id**** Šodien, 8 Oktobri, 2019 gada pulksten 9.15 pārvietojos pa viršu iela. Atrados pie pieturas “viršu iela” un vēlējos šķērsot ielu pie luksafora ar ZAĻO GAISMU, kad pēkšņi, liela ātruma, man gandrīz virsu uzbrauca jūsu taksists ar Nr TQ-3337. Uz ceļa vispār neskatījās, rokas bija telefons. Lūgums saviem darbiniekiem iemācīt vismaz kaut kādus pamatus ceļu satiksmes noteikumos, jo šī nav pirmā reize. Nav brīnums, ka jūsu kompānija iet uz beigām!

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Šodien no rīta tika izsaukts taksis . Izsaucu taksti un viss kārtībā un pēķšņi,kad man šoferis apstiprināja braucienu man uzreiz noņēma 8€ domāju ,kad tagad ņem uzreiz pēc izsaukšanas . ATNĀCA mana mašīna iekāpu aizbraucu un HOP man atkal no Konta noņem 8,10€  vai tas Jums liekās normāli ,kad man 16€Samaksāju jūsu kaut kādas klūdas pēc.. Tas nenozīme ,kad ilgi ņēesmu izmantojusi BOlt pakalpojumus Jums ir tiesības apkrāpt cilvēkus. GRIBU DZirdēt no Jums kāpec man divas reizes tiek novilkta nauda pirms tam un pēc tam .Un vēlos savu naudu dabūt atpakaļ.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Labrīt! Šorīt no rīta braucu ar Bolt takxi uz mājam biju izbrīnita ,kad taksis noņema no mana konta uzreiz 8€ domāju nu varbūt tš jābūt. Atbrauca taksis un aizveda mani uz mājam izkpu no taksa un man atkal no konta noņēma 8,10€ nesaprotu kas tā ir par cilvēku krāpšana par vienu braucienu esmu Samaksājusi 16€ Jūs vispār esat normāli un beidzar apkrāpt cilvēkus

Panda Taxi - Воровство

Воровство Дорогие выпившие пасажиры такси панда будьте бдительны... Среди их сотрудников работает вор... Вчера на машине с номером tq 3329 поздно вечером ехал подвыпивший мужчина... В такси садился с кошельком... Любезный водитель даже отвез в ночной магазин.. После чего мужчина отрубился... И в итоге дома мужчина был без кошелька.

Bolt - Nesaņemts rēķins

Nesaņemts rēķins 21.09.19. 1.50 naktī no lidostas "Rīga" izsaucu bolt taksometru. Rēķinu uz savu e-pastu neesmu saņēmusi līdz pat šim brīdim (23.09.19.) . Esmu sūtījusi vairākus e-pastus ar aicinājumu man atsūtīt rēķinu, taču bez rezultātiem. Tajā pašā brīdī, kad novērtēju braucienu ar trijām zvaigznītēm, e-pastu par to, kas nav mani apmierinājis braucienā, saņēmu zibenīgi.

Bolt - Neatbrauca

Neatbrauca Šodien izsaucu Bolt aplikācijā taksometru Rīgā, centrā un bez jebkāda brīdinājuma taksists nemaz neatbrauca. Rezultātā, nokavēju darbu. Protams, pats arī vainīgs, ka neizsaucu vairākus, bet šajā reizē būtu gribējies, lai vismaz padod ziņu, ka pie manis nebrauks. Diemzel esmu loti viilies par šo situāciju. Ceru, ka turpmāk šādas situācijas neatkārtosies. Bieži izmantoju Bolt pakalpojumus.

Bolt - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss no Bolt. Krāpšana. Iesaku uzmanities no sis kompanijas taksometru izmantosanas. Biju pasutijis, teica, ka brauks, bet beigas nemaz neatbrauca. Esmu loti vilies, ka taa. Nemaz nesaprotu, kapec tad ir tada aplikacija, ja var izsaukt, bet pec tam vaditajs vienkarsi izlemj neatbraukt. Citreiz ir gadijies, kad nonem vairak naudas neka aplikacija noradits.

Bolt - Krāpšana

Krāpšana Ļoti apbēdināta jutos, kad man pēkšņi Bolts no konta noņēma 5 eiro, kaut gan man bija pirmais brauciens un bija draudzenes promo code un tam bija jābūt par velti un turklat pats brauciens pat nemaksāja 5 eiro arī bez promo code, ļoti liela vilšanās!

Bolt - Autostāvvieta Viestura prospektā elektroskūteriem Jūsu apkalpes zonā ir vai nav?

Autostāvvieta Viestura prospektā elektroskūteriem Jūsu apkalpes zonā ir vai nav? Cienījamie skūterboltieši! Visu cieņu jūsu biznesam, šodien trešo reizi izbraucu ar jūsu skrejriteni! Līdz šim biju ļoooti apmierināts, arī šodien nebija ne vainas līdz brīdim kad vēlējos pabeigt braucienu... Jūsu apkalpes zonas kartē skatoties pa viestura prospektu uz augšu aiziet tāda kā jūsu zonas šaura strēle ar itkā loģisku noslēgumu autostāvvietā mežaparka pusē, kuru izmanto auto atstāšanai uz max 4h aktīvās atpūtas mežaparkā cienītāji... Bet kad vēlējos jūsu skūteri atstāt pēc brauciena...