Reitings Pārējās

Uzņēmuma uzticības līmenis
Prieka Vēsts
P. Dussmann

Dreft Baby " Sensitive šķidrais mazgāšanas līdzeklis - Mazgāšanas līdzeklis

Kā mazgšānas līdzeklis, piemērots it kā bērniem, var būt ar tādu smaržu, ko nevar nomazgāt no rokām, ne ar ziempēm, ne nomazgājot kalnu ar šķīvjiem, tik asa un paliekoša smaka (Baby & Dreft Sensitive šķidrais mazgāšanas līdzeklis) Uzķēros uz reklāmu! Ja patīk neitrāli mazgāšanas līdzekļi - šis nebūs īstais!

L Larisa 26.03.2011

SIA VINDZOR - воровство

Узнал из рекламы о выгодных ценах по установке программы 1С. Договорились о времени и встрече, был выставлен счет на предоплату 100%. Я оплатил счет, приехал в офис этой фирмы, оставил ноутбук, мне сказали что все будет готово на следующий день. Но на следующий день на телефонные звонки никто не отвечал, в офисе тоже никого не было. Через несколько дней, я узнал что фирма с этого адреса съехала, не оставив своих координат. По сей день пытаюсь найти директора этой фирмы Виталия Дорджиева. Уважаемые, не связывайтесь с данной личностью, это мошенник и аферист.

nauda - nauda

Tatad shis dienas piedzivojums! kas ir 500, 00ls?? Principa nekas...vai ne!? un principaa daudz shajos laikos! bija nepiecieshamiba man samainit 500, 00ls, iebraucu Statoil ar 100% domu, ka shi ir viena no vietam, kur noteikti nebus problemu, HAHAHHAaa, , , , ieleju benzinu dodu naudu, un pasaka, ka, ziniet, bus japagaida kadas 30-40min kamer atbrauks kurjers un atvedis naudu...pateicu, ka nav laika, un kas par stulbumu...!!? neko darit, pardevejas nevar vainot, paveicas, ka bija kapeika un...

X xbx 20.03.2011
Komentāri 15 Pārējās

kretini - delatj ne4ego

Kakie vse taki debili, eti lati6i! Otdali danj segodnja! Protivni smotretj! I glavnoe, odni maloletki! 4to oni tam ponimajut! Oni i vzroslie idioti, a sej4as! Na vsju evropu, opjatj pozorjatsja!

Z zina 16.03.2011
Komentāri 77 Pārējās

I.U " Mirklis- K.R " - Мошенник

Добрый день . Уже стучу во все закрытые двери - только руками все и пожимают. Случай такого характера. 6 лет назад нашли фирму по строительству домов. Условия понравились, были скидки-если дадим всю сумму, что мы и сделали. Прошло много времени, и за это время, дом не построен- суд ( об возврате денег ) - суд. исполнитель, который и делает что нам отвечает, что денег у них нет, и это понятно, денег не будет - у мошенников. Подали в полицию- на мошенников. И там все молчат. Куда дальше идти, кто поможет вернуть нам наши деньги. Помогите !!! Спасибо

SIA PASTELLE, PASTELLE GROUP - SIA PASTELLE, PASTELLE GROUP

Cienijāmā auditorija, mīļi lūdzu neiet strādāt šajos uzņēmumos pie Ruslana Razgonova un Edgara Zablocka. Tāpēc, ka viņi "met" cilvēkus, nemaksa darbiniekiem algas un vēl pie visa apdirš un pazemo darbiniekus. Arī pakalpojumi viņiem zemā līmenī, jo Ruslans un Edgars tikai dzer un vazajas pa klubiem, tāpēc nekādus kvalitatīvus pakalpojumus tie sniegt nevar. NETIECIET VIŅIEM NEKĀDA GADĪJUMĀ!!!

E Es 09.03.2011

TNT un lv1063 - shausmas

shausmas nosutija notebooku caur tnt post, peec vienu nedelju sanemejs dabuja uz rokas, saplestu paku, un dators vairs nestraaada..zvanija uz 1063 juglas nodalju, vini teica, ka vinjam viss vienaalga, ka vinjam naw atbildibas, par to ka paka bij sapleesta utt...vell shitais pasts, prasa 25 eurp, par 4 kg

Ceļi - Bedres

Kā lai pārvietojās pa tik bedrainiem ceļiem? Kas segs ritošās daļas remotu māšinai? Vai tas ir normāli?

D Didzis 05.03.2011

Passion and Fashion - nekvalitatīva prece

Ļoti slikta pieredze nopirku nekvalitatiivu gredzenu (pārlūza) un firma nekaadi negrib atziit savu vainu. Sīkāk mājas lapā http://negodiigi.blogspot.com/

Spoguļu zagļi - Spoguļu zagļi

Kas notiek ar BMW spoguļu zagšanu? Vai zem tā visa nestāv organizēta un no kontrolējošajām institūcijām piesegta biznesa shēma?

J JOHN 04.03.2011

Brokastīs nepasniedz vinegretu - Sliktas brokastis viesnīcā

Svētīts vakars visiem labu brokastu cienītājiem. Lieta tāda, ka es ar savu puisi nesen aprecējos un Febrūārī aizbraucām kāzu ceļojumā pa Eiropas Savienības dalībvalstīm. Pa dienu staigājām pa vecpilsētām, pēcpusdienā sēdējām picērijās malkodami vīnu un sapņodami par nākotni un Eiropas Savienību. Vakaros pastaigājamies pa nakts dzīves epicentriem, pirkām balonus, šautuvēs mans jaunais vīrs vienreiz vinnēja lētu plīša lācīti, kurš smirdēja. Staigājām apkampušies un skatījāmies zvaigznēs, kad...

M Monika 04.03.2011
Komentāri 155 Pārējās

Cilvēki ir dīvaini - Jo ir pārāk emocionāli

Nesaprotu kāpēc cilvēki ir tik emocionāli un dīvaini. Tagad ziņās raksta par to, ka viens deputāts esot nosaucis cilvēkus muļķus tos, kuri strādā par 100 latiem mēnesī. Cilvēki rakstot, ka tas ir pazemojoši un apvainojoši. Bet tā nemaz nav. Mīļie cilvēki, ja Jūs ziniet un apzinieties to, kas Jūs esat, tad neviens Jūs nevar apvainot vai pazemot. Runāt, aprunāt, teikt muļķības, to var katrs, bet vai tas tā ir, ka par to ir jādomā un jāstreso? Ja Jūs nosauc par muļķiem kāds un Jūs tas sāpina, tad...

H Helēna 03.03.2011
Komentāri 19 Pārējās

Strada tikai mulki - To teica artis pabriks

Zinu portalos raksta ka mums politikis kaut kads varta artis pabriks raksta ka nosaucis mulkus par to cilvekus ka tie strada par 100 latiem menesi bet es nedomaju ka ta ir jo pacik ir krize un nadu vajag bet naudas nav un 100 lati ir iespeja pati zemaka un ta jau ir maza loti nauda un nav pielaujama nauda bet man liekas ka nestrada tikai mulki jo es pats stradaju pa 100 latiem un es nesmu mulkis un esmu gudrs cilveks un tapec nav normali sadi citus apvainot un noniecinat del to ka vins ir...

J jancis 02.03.2011
Komentāri 46 Pārējās

Rīgas Domes Izpilddirekcija - ierēdņi

Tikko zvanīju uz Rīgas Domes izpilddirekciju, vēlējos uzzināt par visiem vajadzīgajiem nosacījumiem komercdarbības veikšanai vecpilsētā, attieksme bija tāda ka jutos vainīgs par to ka esmu pazvanījis un vispār kavēju viņas laiku, ļoti nelabvēlīga attieksme!

J Jānis 28.02.2011
Komentāri 0 Pārējās

Negodiga kliente - Negodiga kliente

Nezinu ko darit! Ieliku interneta sludinajumu, pardevu apgerbus un apavus! Divus apavu parus gribeja iegadaties viena meitene... Parasti daru ta ka ja sutu7 pa pastu preci tad nemu prieksapmaksu u savu kontu un tad sutu, bet nu soreiz uzticejos un sutot citas preces aizsutiju ari saj meitenej nesagaidot maksu... Un tagad jau dienas 4 vina mani baro ar vaakariem un ritdienam... Ko darit, itka paka vel nav vinas past5a nodala, varbut ja zvanit uz pastu lai suta atpakal man so paku?

. ......... 27.02.2011
Komentāri 17 Pārējās

Elite Medicīnas Centrs - DARBS

DARBS Ne davno bila v poliklinnike v Imante MC ELITE, poka sidela zdala doktora (na 5 etaze kab 521), nabljudala takuju kartinu:vra4-muz4ina v belom halate ne skoljko raz vihodil pokuritj na lestne4nuju plowadku.Sidetj i njuhatj bilo ne vozmozno, dim pronikal v koridor.O4enj protivno, 4to vra4i sovsem ne dumajut o svoej reputacii.

D doki 23.02.2011
Komentāri 3 Pārējās

Valsts Ziemeļu izpilddirekcijas dzimtsarakstu nodaļa - Personāls

Ziemeļu izpildirekcijas nekompetents personāls! 23. februārī, 2011. gadā, plskt. 11:05 ierados uz Ziemeļu izpilddirekciju, lai atrisināt dažus jautājumus, sakarā ar dzīves vietas deklarēšanu. Ārkārtīgi nekompetenti, rupji un pezemojoši izturējās Ziemeļu izpilddirekcijas darbiniece (6. kab.), sakarā ar jautājumu par dzīves vietas deklarēšanas izmaiņām. Darbiniece sniegusi maldinošu, nekorektu informāciju, un uz jautājumu, kāpēc bija nepieciešama ierašanās uz vizīti izpilddirekcijā, darbiniece...

P Pilsonis 23.02.2011

Domoextra - apkalpošana

Vekals Domoextra, kas atrodas Maximā neizsniedz kases čekus, pārdevēja neko nevar paskaidrot par elektroinstrumentiem. Kad jauta iesaka pašiem lasīt instrukciju.

M mara 22.02.2011

Ventspils pasts - Bojājumi

Ventspils pasta darbinieki, konstanti sabojā pastkartes, neizprotamu iemeslu dēļ, liekot zīmogus uz attēla puses. (It kā tam pietrūktu vietas otrajā pusē, kur tam ir vieta). Kāda jēga man saņemt paskarti no ārzemēm, kas pa ceļam tiek neatgriezeniski sabojāta.

L Liene 21.02.2011

Iršu pasts - Mana korespondence tiek atgriesta sūtītājam

Ziemas mēnešos savā deklarētajā dzīves vietā diemžēl nedzīvoju, taču manu korespondenci izņem kaimiņi (abpusēja vienošanās) Iršu pasts nolēmis ieekonomēt piefiksējis manu prombūtni nolēma visus man pienākošos sūtījumus atgriežt atpakaļ adresātam ar atzīmi "Adresāts mainījis dzīvesvietu" Vēlos šo jautājumu nokārtot, jo diemžēl ir arī neatgriezenisks process. Vai pasta darbinieks to drīkstēja darīt? Kāds ir reālais viņa sods? Kā vērst to man par labu?