krīzes centrs''Paspārne'' - Bērnu nepieskatīšana

Labdien.Gribu pavestīt ka Ventspils krīzes centrā ''Paspārne'' netiek pienācīgi pieskatīti bērni.Tur atrodas manas māsas bērni, rehabilitācijas nolūkā.Un šo Lieldienās 5.gadīgs puika bij izgājies no centra un nogājis lielu gabalu.Jautājumi rodas kur par to laiku bij aukles, ka nepamanīja ka pazudis puika?+ tam visam ne jau centra darbinieki ievēroja ka puika nav, bet gan cits zēns kas tur iet rotaļāties, bij saticis viņu pie autobusa angāriem un aizvedis atpakaļ.Ieteiktu kādai iestādei pasekot līdzi šīs iestādes darbiniekiem.Šādas nolaidības dēļ varēja ciest bērns.

N nokaitinātā 18.07.2016

Krīzes centrs neatdod visas mantas atpakaļ. Paliku bez daudz dārgām drēbēm, kosmētikas, žurnāliem, dezodorantiem un lādētāja uzgaļa!