Reitings Karjera / Darbs

Deulat
Nordic BARON
Crystal Management

KVIST - Kvalitate

Kvalitate Prasa no darbiniekiem nezin ko velas kvalitati bet izdomajusi cik un kas ir jasataisa minutes tapec kvalitates nu nekadas vis ko suta uz arzemem tiek atsutits atpakalj atieksmes pret darbiniekiem ari nav velk tik nodokljus nez par ko un alga nemaz nav nada kadu solijas kad iekartoies darba liek cilvekus stradat ik pec 8 stundam tacju pec tam atvelk par visu kur vien var piekasities premijas arij neizmaksa tapec gribu bridinat tos cilvekus kuri doma iet stradat saja firma

Labs Dzeriens - работадатели

Если вы желаете пойти работать продавцом в магазинчик на Миера 95,то запаситесь лишними деньгами.это для того,чтобы покрывать ваши недоздачи после инветур,которые у вас обязательно будут,даже если вы работник с обалденным стажем и супер реомендациями.

Hansalink -STEIDZAMI - darbs Griekija/Kipra

Labdien, šobrīt aģentūrā Hansalink http://www.hansalink.info/ (Aspazijas bulvāris 32) ļoi akīvi tiek piedāvāts darbs Grieķijā un Kiprā - vai kāds reāli ir braucis un varētu atsaukties ar savu pieredzi? Pirms braukšanas ļoti vēlētos uzzināt par izmaksām un atieksmi šajā sezonas darbā! Te vai e.pasts: [slēpt]@inbox.lv Paldies!

Work In - Palasiju komentārus

Palasiju komentārus Palasiju komentārus un 5min laikā pārdomāju braukt pat uz pārunām..Viss kā vmnr skaidrs.

ISYTC Sia - kidali i razvodili

Uvazhaemaja redakcija. Vse na4ilosj v Janvare 2013 goda. Ja ustroilsja na rabotu 4erez eto tak nazivaemoe "agenstvo" na rabotu v Angliji na sklad odezhdi v warehouse Sainsbury`s,v agenstve 24.7 Recruitment, v Bedforde. Po uslovijam kontrakta ja zaplatil im za trudoustrojstvo I za prozhivanije s depozitom na dve nedelje. Vse oni milo ulibalisj I zvonili kogda zhe vi uzhe priedete na rabotu. Vse na4alosj s Litovskogo avtobusa polnogo neligalnih sigaret malboro.Voditelj prosja kazhdego pasazhira...

Darbā iekārtošanas aģentūra Hansa - krāpnieki

Nebrauciet strādāt ārpus Latvijas caur darbā iekārtošanas aģentūru HANSA!!!Man zināma persona izmantoja šos viņu piedāvātos pakalpojumus un zaudēja lielu naudu un tagad sēž Anglijā bez darba, naudas un kuru katru dienu būs uz ielas, jo nav par ko īri samaksāt. Par naivumu diemžēl nākas maksā,bet šādam firmām ir jāpazūd no zemes! Neticiet viņu mājas lapai,neticiet nekam,ko viņi sola. Paldies.

CEF - darbs Vacija

darbs Vacija Nebrauciet stradat uz Vaciju caur CEF uz logu durvju montazas darbiem, ari citiem darbiem.Bus necieniga un pazemojosa izturesanas un nopelnitas naudas neizmaksasana.

RĪGAS DAIĻKRĀSOŠANAS DARBNĪCA - ATTIEKSME

LŪGUMS VĒRST UZMANĪBU UZ ARVĪDA PLOKŠTAS SLĒPTAJĀM DARBA FORMĀM,KURĀS PATIESAIS LABUMA SAŅĒMĒJS UN IEGUVĒJS IR TIKAI VIENS- ARVĪDS PLOKŠTA. VISS PAKĀRTOTS TIK AP VIENU CILVĒKU. SLĒPTA KRĀPNIECĪBA, BEZ LĪGUMA ,NEUZRĀDOT PATIESĀS DARBA IZMAKSAS UN....ESIET DOMĀJOŠI UN REDZOŠI.

VALDO SIA - personāla atlase

Personāla atlases "speciāliste" pati uzaicina uz pārrunām, bet par cik vizuāli laikam viņai neiepatikos, uzdrīkstējās man pajautāt ka es atļāvos nākt uz tik lielu uzņēmumu uz pārrunām un pie tam pamācija, ka lai turpmāk labāk nebāžu degunu tik lielos uzņēmumos. Vecā tikai APLIECINĀJA sevi...droši vien darbinieks nemaz nebija vajadzīgs, tīri skatam uztaisa konkursu. Sarunas laikā arī neskopojās pateikt, ka uzņēmumā strādā un viss balstās uz spēcīgām sievietēm, pietrūka tika vēl spogulī viņai zu sevi paskatīties un atglaust matus tajā brīdī... var, kundzīte :D

CL - ВОРОВКА

Valērija Mihejeva 1994.g. Внимание работодатели!!! ворует с первых дней на работе!!! Валерия Михеева 1994 года Лиепая/Liepāja

SIA PG-Bau - obman

Hocu predupredit ludei ne popast na krucok Andreja Gorvata SIA PG-Bau,predlagaet rabotu voditelem v Germanii gorod Kassel.Zdes v Rige po adresu A.Briana 9A,kabinet 410 ofis prenadlezit drugoi firme RM-steel Europe. Vesaet lapsu na usi predlagaet raiskie uslovija zarplati i prozivanija,kogda priedes v Germaniju vse naooborot.Bez vasego soglasija Vas prodaet drugoi firme i budes rabotat po 240 casov i bolse- za kopeiki.Komandirovocnie ne oplacivaet,nocnie toze.Zdes v Latvii Vas oformlaet na minimalku 320evro,i eti dengi ne hocet platit.Ne govorja o nalogah.Mosennik i obmanscik.

SIA PG-Bau - obman

GP Recruiment - Apkrapj cilvēkus

Gribu brīdināt cilvēkus NEBRAUCIET caur šo ārzemju darba iekātošanas firmu GP Recruiment atrodas Brīvības 101-1 Sola darbu kā parasti bija domāts uz 1mēnesi Tajā laikā sanāca 2nedēlas strādāt parējo laiku nedeva darbu Mājās protams netiku jo nebija darba Zvaniju uz LATVIJU lai atsūta naudu lai teik mājās Vai tas ir normāli kad aizbrauc strādāt un naudas nav Es lasu kā visas firmas tā dara lai tik pašas nopelnitu Samaksāju 120 LS par izrādās par dokumentu noformēšānu nevis par darba iekārtošanu...

NVA - nekaunīga nodarbinātības aģente

nekaunīga nodarbinātības aģente RALDA APŠE nva nodarbinātības aģente savas rupjības un neprofesionalitātes dēļ nedrīkstētu apkalpot cilvēkus, tā vietā lai palīdzētu darba meklējumos šī persona sistemātiski katru reizi ierodoties pie viņas atļaujās nekaunīgi izteikties nerunājot jau par runas toni, ka mans bezdarbnieka statuss ir pārāk ilgs, kaut gan darba meklējumos esmu 1 mēnesi, pārējo laiku slimības lapa ar nopietnu diognozi, ko protams RALDA APŠE abšaubīja, atzīmējot ka ļoti slikti ka tādai kā man tika piešķirti kursi...

SN Adazi - attieksme

Здравствуйте . Извините , но я буду писать по-русски , так как мне так удобней . Я работаю в этом " SN " Adazi " уже 1,5 года . По началу я защищал своих коллег перед клиентами , а потом понял , что глубоко ошибался . За что перед клиентами , многими знакомыми , которые меня узнают и рады поговорить я глубоко извиняюсь . Дело все в том , что у нас ушло очень много народу , многие даже перевелись . И я понял , почему , все дело в отношении . Дело все в том , что я нас образовалась группа из тех...

Mārītes foto kompānija - Darbs un darba līgums

Darbs un darba līgums Šausmīgi! Piesola pilnas ausis un paņem uz pārbaudes laiku, bet tad, kad sāku runāt par darba līgumu, vairs neko nezin, un attaisnojas, ka firmai ir maz pasūtījumu, tāpēc mani pakalpojumi vairs nav nepieciešami! Labi, ka mans pārbaudes laiks ilga tikai nedēļu, jo patstāvīgi uzstāju uz darba līgumu, un jo vairāk to prasīju, jo vairāk mainījās attieksme pret mani un mana nepieciešamība uzņēmumā! Esiet ļoti uzmanīgi ar šo kompāniju un tās vadītāju!

SIA Forester EG - solijumi

Čali neejiet stradat pie Jāņa Gutāna SIA Forester EG nodarbojas ar meziztradi ir četri zagi bet grib vairak un ir izvedejtraktors . Jānis runa skaisti baro ar solijumiem rita bus ,gaidi. Puiši gaida jau pa tris vairak menesiem.

SIA ''Vitar buve'' - algu nemaksāšana

Nestrādājiet un neejiet strādāt SIA''Vitar būve''. Strādāju pie šiem krāpniekiem un neliešiem 4 mēnešus un algu esmu saņēmis par augustu,nepilnu. Tur ir tāds valdes loceklis Jurijs Pavluškins,kurš saka,ka ''Vitar būve'' nav naudas,bet paši dzīvo labi.Kaut viņi izputētu. Palīdzēsim.

Kreiss - Халатность отдела кадров

Халатность отдела кадров Как был бардак в крейсе так бардак там и поныне. Поэтому и текучка, никто не хочет там работать. Сплошное вранье, нарушение прав человека, хамствоОтношение к людям как к скотуПерсонал который остался оставляет желать лучшего - Низкий уровень развития, культуры и образования. Разговаривать по человечески не умеют - неприкрытое хамство, взгляд из подлобьяНа вопрос как вы можете так поступать с человеком, искреннее недоумение а что тут такого!

Pasažieru vilciens - vadības attieksme pret darbiniekiem

vadības attieksme pret darbiniekiem Pasažieru vilciena ārodbiedrības koordinātors Novikovs ar Rietumu PAD vadītāju Vasiljevu Jelgavas konduktoriem uzdevuši vākt parakstus par Greidānes atbilstību amatam, neesam informēti kas rakstīja šo vēstuli, bet šokē parakstu vākšanas veids.Iesniegums stāv pie darba rīkotājas Zaicevas, kas konduktoram darbu beidzot iesaka parakstīt ja vēlas te turpināt strādāt, kad beigsies šī Rietumu PAD vadības visatļautība, darbinieku pazemošana.