Reitings Elektronika un Tehnika

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
Uzņēmuma uzticības līmenis
Elektroniks.lv

Ikma - Neiesaku kantori Ikma

Silti neiesaku kantori Ikma: 1kārt: akcijas viņiem eksistē tikai uz papīra 2kārt: ja nu Jūsu iegādātai sadzīves tehnikai būs kāda kļūme, tad rēķinieties ar to, ka meistars Jūsu mājās būs biežs viesis. Savukārt nomainīt vai dabūt jaunu tehniku ir tikpat kā bezcerīgi.

Neostore.lv Interneta Veikals - Grūti kontaktēties

Grūti kontaktēties Tas notika pirms pus gada. Šajā veikalā mēģināju iegādāties televizoru - pirmkārt bija grūti nodibināt kontaktus (necēla klausuli), kad norunājām laiku, viņi neuzskatīja par nepieciešamu piezvanīt, ka tajā vakarā nevar! Un pats galvenais: kad pēc pāris dienām vēlamo preci piegādāja, pēc piegādātāja aizbraukšanas konstatēju, ka nedarbojas menu poga! Mēģināju sazvanīt viņus, bet viņi, protams, necēla klausuli, zvanīju no dažādiem telefoniem, pēc laika sazvanīju piegādātaju un teicu, lai brauc...

ELKOR -

Krasta Elkor centraa meeginaaju nopirkt ledusskapi ,biju pat gatavs samaksaat dalu uz priekshu ,tomeert nekaa! krediitdala mani smagi aplauza ar savu attieksmi un noteikumiem.GE-Money viss daudz vienkaarshaak, u.c. firmaas arii.attieksme bija naidiiga......Laikam jau naaksies izmantot internetveikala pakalpojumus...leetaak un sterilaak...

Neostore - interneta veikals -

Neostore.lv - samij ploxoj i-net magazin s kotorim ja stalkivalsa... kupil telefon... okazalosj neispravnostj.. po telefonam 4to ukazani na saite dozvonitsa prosto nerealno... priexal v kantoru, otpavili menja v masterskuju.... tam zabrali telefon..... uze prowla nedelja ni zvonka ni deneg ni telefona net..... kantora prosto xudwij variant...

ELKOR -

Ja tiesam tai elokr servisaa strada mazintelektuala tauta jo iaznesot kompi uz turieni kuram pec manam domam bija matesplate nomirusi, es sanemu atbildi ka tas ir viruss es teicu ka 100% esmu parliecinats ka ta ir matesplate

Neostore - interneta veikals -

ŠAUSMĪGA ATTIEKSME PRET KLIENTU INTERNETA VEIKALĀ NEOSTORE!!! (www.neostore.lv) Pasūtījums tika veikts vairākas dienas atpakaļ, solīja piegādāt piektdien, šodien ir pirmdiena, otro reizi solīja uz 12.00-13.00, vēl joprojām nav piegādāts!!! Sazvanīt uz trīs uzrādītajiem telefoniem 7373247, 6800906 un 6515536 NAV IESPĒJAMS! Veselu stundu to vien tik daru kā spiežu uz telefona taustiņiem bez pātraukuma!

TOPO Centrs -

Janvari TOPO centra velejos iegadaties velasmasinu, pirmam kartam gaidiju 40 min. kamer pardeveja beigs klacoties, kur tika apspriesta firmas, es uzskatu, konfidenciala informacija, par iztrukusajam kameram atversanas diena, par to, ka tagad nemaksajot algas, jo jaapmaksa iztrukumi u.t.t. No pardevejas puses nebiju gaidijusi ari tadu vesu skatienu, rupju attieksmi. Sajuta bija tada, ko tu te atvilkies, ko tev vajag. No pardeveju sarunas dzirdeju, ka meitenei vards bija, ja nemaldos Daina. Nekad...

sia ,,INTER IMPULS,, -

na Caka 80- rabotajut idioti , kotorie ne razbirajutsja v svoej rabote.

ELKOR - Не надо покупать всякий мусор

Не надо покупать всякий мусор Ne nado pokupat vsakij musor tipa lg-samsungov i potom gnat na Elkor, RD i t.d. Esli pokupaete deshevij hlam, gotovtes k problemam s remontami.

TOPO Centrs -

Esmu pārsteigta par Topo Centra darbinieces uzvedību. Brīvdienās ar ģimeni devāmies iepirkties uz Dominas Topo Centru, kurā vēlējāmies iegādāties veļas mazgājamo mašinu. Pārdevēja vārdā Anastasija kas strādā pie kases, bija ļoti rupja,(sarunājās pa telefonu) lamājās rupjiem krievu lamu vārdiem, par ko man bija liels šoks, jo uz veikalu biju aizgājusi ar savu mazo dēliņu kuram ir 4.gadiņi un viņam tas vis bija jādzird!!!!

"NP Serviss" SIA remontdarbnīca -

Ja vēlaties "kvalitatīvu un ātru" remonta servisu, laipni lūdzam.darbnīcā strādā pilnīgi nekompetenti darboņi, kuriem būtu jāiet slaucīt ielas, nevis jāčakarē cilvēkiem prātu>pēc mēnesi ilgas gaidīšanas meistars-pilnīgs bezsmadzeņu radījums- pēkšņi paziņoja, ka viņam "prātiņš par īsu", lai veiktu remontu...pilnīgi IDIOTI...(adrese:Talsu šoseja 31,Kauguri)

ELKOR -

kupil ja kopm v elkore idators rashvalili sabaki sto ol vse igri pojdut i vse takoje a videokarta vabse vstrojenaja i daze agp slota netu no eto eso nicevo na kopm dali gorantiju 3 goda tak teperj esli ja stoto hacju postavit v svoj kopjuter to ja dolzen vesti k nim v servis i esli detal kuplina ne v elkore to mne nado plaitit 3 ls a tut eso bil slomalsja zestkij disk tak oni mne soobsajut sto ja evo slomal specialno potres kompjuter esli vam dorogi dengi i nervi nepukupajate tovari v elkore

SERVO -

Philips Garantijas Serviss - SIA SERVO. Stabu 84Zdal pilesos na remont, uzhe vtoroj raz. Denjgi vzjali a ni4ego ne sdelali kak bil defect tak i ostalsja.Razibral, hotel sam po4initj - vnutri grjaznijj motor i filjtri.Oni ego dazhe ne razbirali! Prosto protjorli sverhu trjapochkoj! Chinil master Rugais. Ljudi budte povnimateljnee.

ER un PARTNIERI -

Ne priblizajtesj blizko k magazinu firmi ER un Partnieri , 4to na Duntes. Obmanut, podstavjat i budut begatj ot Vas kak deti, kogda Vi predjavite pretenzii.

ELKOR -

man bail kautko pirkt Elkoraa. kautko taadu kas ir iesainjot un ko nevar dabuut aaraa pirms nopirkshans, nav kautkaads likums kas ljauj nest apakalj jebkuru nopirktu preci jebkuraa veikalaa kaut kaadaa zinaama laikaa peec pirkshanas vienkaarshi ja nepatiik ta prece? vai arii.. ja uzskata par braakji. vai kautkaada nformaacija par likumiem kas aizsargaa bezpaliidziigos pirceejus.. nau kaukur dabuunama?

TECHMARKET -

Vienkarshi riebiga kompanija ja negribat sev sabojat dzivi tad neejat uz turieni stradat.pietam prece tur ir braketa un servis drausmigs...

TOPO Centrs -

Nekad mūža nepērciet neko Topo centrā, ja pastāv iespēja, ka nāksies izmantot viņu garantijas remontu. Nopirkām digitālo fotokameru Dominas Topo centrā, pēc 2 mēnešiem tā atteicās darboties. Aiznesām uz veikalu un tur vecākais pārdevējs atzina, ka tur kautkāds brāķis matricā vai kautkas tamlīdzīgs... teica atnākt pēc 2 nedēļām. Un, kad atnācām, tad vēl pēc nedēļas. Un tad vēl pēc nedēļas un vēl.. pagāja pusotrs mēnesis. Un kārtējo reizi aizejot...

ELKOR -

A vse ravno elkor -GAVNO! Tam ze prodavci ni huja ne znajut!Oni tolko glazkami hlopat umejut i vse!A esli u neh spra4ivae$ raznicu v tovare,tupoj otvet-"raznica tolko v cene"!IDIOTI po4itajte instrukcii lu4$e!Ili katalogi polistajte-tam o4en horo$o vidna raznica v tovare!A to odin utjug ot drugogo otli4it ne mogut!POLNIJ OTSTOJ!

ELKOR -

iegadajos telefonu pa 155,- uz kredita gadu.Liguma kopeja summa sastada 185,- Bet man sarekinot sanak 220,- neskaitot vel bankas izdevumus-6, Ls!!!Tad kad kautko nemat shajos veikalos uz kredita,visu rekiniet uz vietas!

DSE SIA -

Neiesaku iegādāties "Daevo" tehniku firmas "DSE" veikalos. Piegāde notiek tad, kad firmai labāk patīk, nevis laikā par kuru esat vienojušies. Garantijas remontdarbnīca Rīgā, Hipokrāta ielā 7 arī strādā līdzīgi. Mēģinu izsaukt gāzes plīts remonta meistaru jau trešo nedēļu. Atbildi saņemu vienu: "Nevaram ierasties, jo Jūs nekad neesat mājās un uz telefona zvaniem neatbildat". Lieliski!