Reitings Bērni

Superaukle.lv
Mamba ballīšu istaba
25%

Aija Gulbe un Inese Jurisa Bez Sirdsapziņas Un Kaun - Palīdz traumēt bērnus

Traumē bērnus. Sertifikācijas padomē, atzina, ka inese jurisa strādāja ar mazgadīgu bērnu neatbilstošām metodēm. Tajā laikā jurisa sadarbojās ar advokāti aiju gulbi, lai "ražotu" advokātes klientam tīkamus atzinumus. Pamatota viedoklis. Viss vairāk, protams, cieta 4g. Vecais bērns. Uzskatu, ka kauna un sirdsapziņas nav nevienai no abām pieminētājām.

I inesemelo 04.02.2023
Komentāri 5 Bērni

Rasas Pērles - Nepatikāma attieksme

Nepatīkama attieksme no audzinātāju puses. Izrāda audzinātāji pārākumu pret mammām un bērniem. Situācijas kad bērni lūdz ārā iet, audzinātāji mēdz atteikt aizbildinoties, ka negrib, ka savā maiņā var darīt ko grib. Neļauj pat istabas durvis atvērt lai sarunātos. Mēdz agresīvi atbildēt. Ne visi audzinātāji tādi ir. Sirsnīgāki ir audzinātāji nekā audzinātājas.

D Draugi2091 22.12.2022
Komentāri 1 Bērni

Concord Services Group, Corporate services UAB, pusdienlaiks.lv - Par vienu ēdiena dienu noņēma naudu dažas reizes

Novembri par vienu ēdiena dienu bija noņemta nauda no konta vairākas reizes. Lai atrisināt situāciju vajadzēja gaidīt vairāk ka mēnesi un bendēt savus nervus. [slēpt]@pusdienlaiks.lv vispār neatbildēs, kamēr nesāk rakstīt un zvanīt katru dienu. Pēc tam sakām rakstīt un zvanīt cncgroup.lv pārstāvjiem, tad situācija mazliet aizgāja tālāk. Un rezultātā viss atgriezts. Rekomendēju reizi nedēļā pārbaudīt kas notiek konta, lai nebūtu tādas situācijas ka mums. Ja kompānija nevar paņemt uz darbu...

Andris Sa 20.12.2022

Nord Baby Latvia - Slikts serviss

Iegādājāmies Nord Active Plus ratus. Veikalā tos testējot uz flīzēm tie likās loti ērti un labi. Mēnesi pēc iegādes izgājām pirmajā pastaigā, un tie grab un skan kā miskastes konteiners. Loti skali, un garāmgājēji atskatās, domājot kajaut kas saplīsis. Veikals problēmu nerisina. Atbildēja ka ražotājs tādus izlaida, un viņi paši ir tikai starpnieks, kas neko netaisās risināt. Tikmēr pārdevējas turpina klientiem iesmērēt šos grabošos ratus klientiem.

I IlzeJan 18.12.2022

Kursīšu pagasta pārvalde - Ziemassvētku paciņa

Pašiem mazākajiem un bērnudārza bērniem uztaisa pasākumu ziemassvētku paciņas pasniegšanu 18.30 vakarā. Vai par tiem bērniem organizatori vispār nedoma? Iepriekšējos gados bija pēcpusdienā tagad tik vēlu vakarā. Tas ir vēlu prieks tik maziem bērniem. Saprotot ka pasākums nebūs neko īss mazie bērni jau gulēs.

L Lauva 2022 15.12.2022
Komentāri 6 Bērni

Inese Jurisa - Profesionāla tēlniece

Profesionāla mele un spēlmane. Jau runājot ar šo cilvēku saproti, ka cilvēks nav patiess. Saskāros ar situāciju kur šī sieviete apmeloja citu cilvēku. Bet līdz brīdim kamēr nebiju pats par liecinieku nepatiesas informācijas sniegšanā neticēju. Atstāšu šo kā brīdinājuma tekstu “uzmanies” un ņem vērā saskaroties jebkādā situācija ar inesi jurisu, atceries viņa nav patiesa, bet ir profesionāla mele.

Izmekletajs 06.12.2022
Komentāri 34 Bērni

Babystore Valmiera - Slikta apkalpošana

Salikt rotaļlietas pie pašas ieejas, lai sakārdinātu bērnus tur ieiet un tad pukoties, ja pieskaras ar roku un teikt, ka tūlīt jāpērk, savādāk, lai nemaz neaiztiek. Paldies vecākai pārdevējai, gribējām nopirkt to mašiniti, nu dosim priekšroku citam uzņēmumam.

Nordeka - Slikts serviss

Slikts serviss Reisa numurs 74800055. Braucam ar autobusu Rīga - Bauska 17.11.2022. Pulkstens 19: 00.. Uzradot biļetes lūdzu šoferim atvērt vidējās durvis, jo mums ir rati. Šoferis skaļā dusmīgā balsī Saka lai lokam ratus salonā, bet šinī autobusā nav paredzēta vieta lai novietotu ratus salonā, lūdzu vai varam ratus ielikt bagāžnieka, uz ko atkal bļaujot Saka, ka es viņus tur iebāzīšu. Labi ka braucu ar vīru, vīrs ratus salocīja pats ievietoja autobusa bagāžnieka. Garastāvoklis sabojāts, jo šofera attieksme...

Viktorija Alona Sternberga - Krāpšana

Izkrāpj naudu no konta. Atsūta kā dpd linku un kura var uzķerties un uzķēros arī. Vēlējās pirkt piena pumpi. Atsūta id karti, ticami krievu valodā saraksta tekstu. Saka ka visu atmaksās, atsūta Dpd linku un beigās no konta pazūd nauda. Raksta whatsapp. Mēģini zvanīt taisa atrunas, ka darbā. Beigās sarakste pazūd. Izliekas, ka neko nezin. Atsūta beigās vēl rupju audio. Neiekrītiet!

S Saulmiss 16.11.2022
Komentāri 8 Bērni

Discord.lv - Mani kubiki pazuda

Mani kubiki pazuda Man bija 2 krāsaini kvadrāti, viens zils, otrs oranžs, tagad abi zili un Discords slēdzas ārā. Nevaru šērot Shaare Skrīnā arī...

Mfk.lv - Drausmīga kvalitāte

Saņēmām bildes no tā sauktās bērnu dārza foto sesijas, izveidota 1 bilde portrets. (briesmīga) draugu bildē bērni no citas grupiņas. Klases bilde uzņemta steigā un bērni pat neskatās uz fotogrāfu. Nevienam neiesaku sadarboties ar šiem amatieriem, jo savādāk viņus nosaukt nevar

I ir kā ir 07.11.2022
Komentāri 1 Bērni

AtrisinātaCorporate sulutions, Corporate services UAB, pusdienlaiks.lv - Krāpšana

Krāpšana Bērns saslimoja un neapmeklēja pirmsskolas iestāde, es uzreiz piereģistrēju kavējumus uz e-klase. Bet naudu par pusdienām no platformas www.pusdienlaiks.lv vienālga bija noņemta par visu nedēļu. Kad uzrakstīju vēstule uz pusdienlaiks.lv atbalstu un mēģināju apstrīdēt darījumu, man atbildēja, ka nauda atgriezta nebūs. Līgumā nekur nav rakstīt kur jāpiesaka kavējumus, tikai noradīts, kā līdz plkst. 21.00. Tā ir vienkārši krāpšana! Paši izdomāja noteikumus, kas nav noradīts līgumā, visur raksta kā...

A Anna_S1981 02.11.2022
Komentāri 6 Bērni

Saulainie Austriņi - Slīpēta vadītāja

Neiesaku iet strādāt uz privāto bērnudārzu Saulainie Austriņi. Vadītāja naudu no valsts līdzfinansējuma saņem par visiem bērniem, bet pārsvarā strādā pati. Un, kad jau netiek galā, tad aukli pasauc uz izsaukumu, lai mazāk jāmaksā. Protams, to sākumā viņa neteiks, kad pieņems jūs darba. Varbūt kādam tas der, bet šeit nerēķinieties ar konkrētu darba grafiku un algu. Regulāri ss.lv liek sludinājumus, ka meklē auklītī. Esiet uzmanīgi.

P Plukstuene 14.10.2022
Komentāri 0 Bērni

Zoss un Ķirbis/ GB Wood SIA - Ļoti vājš serviss, termiņu pārcelšana, nav atlaides

Ar uzņēmumu uzsāku komunikāciju jau februārī, veicu pasūtījumu, pilnā mērā apmaksāju gultas rēķina summu. Man solīja 2 nedēļu laikā piegādāt gultu. Kad tuvojās piegādes laiks, sākās termiņu pagarināšana par nedēļu katru reizi, iemesli visādi: - nepiegādāja vēl materiālus - jānolako - trūkst dažu furnitūras detaļu - kurjers nepaspēja savākt - esmu stāvokli, stress, daudz darba utt un katru reizi piegāde tika atcelta par dažām dienām, kas skaidri norāda uz meliem. Par lielo piegādes kavēšano...

S Saturns88 11.10.2022
Komentāri 2 Bērni

Mazie brīnumi - Bezdarbība

Bezdarbība Liekas ka bildes i no bezpajumtnieku mītnes? Nē, tā izskatās ieeja privāta bērnudārza Baložos! 450 eiro mēnesi par katru bērniņu! Viss pelējuma, ejot pa kāpnēm bērniņi to aiztiek ar rokām un tad tas nonāk mutē! Šī bezdarbība manuprāt ir uz kriminālpārkāpumā robežas! Pret pelējumā līdzeklis maksā ap 7 eiro, ja nav remonta, tad vismaz ar to apstrādātu!

T Tĕtis1992 03.10.2022

Patnis Podnieki - Negatīva pieredze

Man bērnam bija ļoti sarežģīti iejusties bērnu dārzā, jo personāls mainījās daudz. Liela daļa pedogogu ir jauni un nepieredzējuši. Nepatīkami bija tad, kad ieminējos par šo. Pēkšņi mans bērns kļuva jūtīgs un es pati esmu vainīga, jo rādot negatīvu piemēru sūdzoties. Runājot ar citiem vecākiem - izrādījās, ka mēs neesam vienīgie, kas ir priecīgi mainīt b/d.

A AnnaKuw 30.09.2022

Nina Nečepurenko - Обман

Неадекватное поведение. Вымогательство денег за услуги, которые ещё не были оказаны. Оскорбление учеников. Оскорбление своих же учителей. Подбор учителей с сомнительной профпригодностью, с её же слов. Много обещаний, а по факту уроки которые были обещаны, не были проведены. Плати деньги и молчи в тряпочку. Заплатил за 7 уроков, получил 5, молчи. Много говорит, забалтывает, усыпляет бдительность, строит из себя святую.

J Jofans 20.09.2022

Kaspars Krauze - Izvirtulis

Ir gejs un pedofīls kurš piedāvā nepilngadīgiem jauniem puišiem ka viņš varētu pasūkāt viņiem. Vēstuļu screenshoti pēc pieprasījuma! Pielikumā bildes šim jauneklim. Uzmanaties un sargat savus bērnus. Profesionāls pavedinātājs un meklē puisīšus kuriem "pa***āt"

Valensia-Latgales autisma centrs - Обман

Vadītājā Olga Malceva melo visai apkārtnei! O. Malceva kad strādāja Daugavgrīvas cietuma par psihologu tur viņa iepazīstinājās ar notisato pa pedofiliju, un pēc tam 2019. Gada ar viņu precējās cietuma. Pēc kāda laika pēc kazām atvēra savu centru priekš bērniem autistiem, un nevienai māmiņai neteica kas ir viņas virs. Ja māmiņas zinātu par O. Malcevu visu diz vai kas atvestu pie viņas bērnu. Vai nu tiešam mūsu valdībai uzspļauties uz bērniem? Ka tā valsts nepārbauda tos kuri strādā ar bērniem?...

I ivanivanov1812 29.08.2022
Komentāri 14 Bērni

Sofaluxkids.eu - Krāpšana

Sofaluxkids kompānija pieņem naudu par pasūtījumu, bet to nepiegādā un neatgriež naudu. Savu pasūtījumu gaidīju 9 nedēļas, šo nedēļu laikā mēģināju komunicēt ar uzņēmumu gan viņu norādītajā mājaslapā, gan epastā, gan instagram kontā, atbildes nesaņēmu. Instagram uz ziņām atbild ar "ok" vai "chek", bet nekāda cita veida komunikācija nenotiek, neviens nesniedz atbildes, nav ne preces, ne naudas. Pasūtījums bija veikts par vairāk kā 400€. Noteikti nē vienam neiesaku šo uzņēmumu.