www.sudzibas.lv Cata Slikts serviss

Cata - Slikts serviss

Autobusa šoferis, kas šodien (22.08.2024) devās maršrutā Alūksne-Rīga, plkst. 9: 55-14: 10, ļoti neprofesionāls. Rodās jautājums, kā šāda cilvēks vispār var strādāt uz sabiedriskā tranporta, kur ikdienā ir komunikācija ar cilvēkiem? Vīrietim liekas, ka ir pārāk liela autoritāte.
22.08.2024 plānoju doties no Smiltenes uz Rīgu, lai steigtos uz darbu. Gaidot Rindā pie autobusa, lai iegādātos savu biļeti uz Rīgu, jau ievēroju ļoti pretīgu šofera rīcību, sekojoši: autobusā iekāpis iereibis vīrietis, kurš ir adekvātā stāvokli, ļoti zolīds, sakopts un cienījams vīrs, taču, nedaudz iedzēris, par ko liecināja runas stils, citu pazīmju par to, ka tas būtu dzēris - nebija. Vīrietis vēlējas iegadāties sev un draugam biļeti, taču no šofera saņēma paceltā tembrā asu atbildi: “tu esi piedzēries, davaj kāp āra, es zinu kā ir ar tādiem, nestrādāju pie autobusa stūres pirmo dienu, kāp āra, gaidi nākamo autobusu, tūlīt atnāks vēl tavs draugs un abi man sāksiet te dzert, gaidi nākamo autobusu, vācies āra. ” uz ko iereibušais vīrietis paklausīja un izkāpa ārā, apsēdās uz soliņa, pēcāk pienāca viņa draugs, kurš galīgi neizskatījas iereibis un arī nekādas pazīmes par blakus esošu alkohola pudeli nebija.
Tālāk Rindā bija jauniešu pārītis, kurš vēlējas doties uz Siguldu, taču autobusa šoferis 2min čakarējas un nesaprata kas notiek termināli, visu laiku uzspieda nepareizu maršrutu, nepareizi ievadīja biļetes (1 bija pilnas Cenas biļete, otra ar 90%) , beigu beigās pēc čakarēšanās, viss labi, taču negāja karšu termināls, un jaunieši samaksāja ar kartes norēķinu.
Pēcāk Rindā bija mana kārta, bet es varēju veikt norēķinu tikai ar kartes pārskatījumu, jo skaidras naudas dotajā brīdi nebija, vaicāju šoferim ko darīt, uz ko saņemu atbildi: ” ko darīt, kāp ārā un gaidi nākošo autobusu”, vaicāju vai nevar nedaudz uzgaidīt, aizskriešu pēc skaidrās naudas un ātri atgriezīšos, jo ir svarīgi tikt uz Rīgu, pēc kā saņēmu šofera atbildi “ja paspēsi”, atgādināšu, ka balss tembrs bija pacelts un nedaudz agresīvs. Tā nu es ātri skrēju pēc naudas, jo bija svarīgi paspēt uz Rīgu, svarīgas tikšanās, darbs, taču atgriežoties Smiltenes autoostā, konstatēju, ka autobuss ir jau aizbraucis, tā nu paliku gaidot 3h līdz nākamajam autobusam. Super! Saprotu dažādas dzīves situācijas un mūsdienu tehnoloģijas savā situācijā, taču kur paliek cieņa, laipnība, atsaucība? Šādiem cilvēkiem ir jāpārdomā sava profesija!

D

( ( ͡❛ - ͡❛) 22.08.2024

Tur tik zemas algas, ka neviens negrib iet strādāt, līdz ar to, tos kuri tur palikuši, neviens nemetīs ārā, jo neatradīs nevienu vietā. Un jā, skaidrai naudai jābūt līdzi jebkurā gadījumā.