www.sudzibas.lv Cata Slikts serviss

Cata - Slikts serviss

CATA pārvadājumu kompānijai noteikti japievērš uzmanība uz atkārtotām problēmām saistībā ar autobusu kavējumiem maršrutā Cēsis - Rīga, kas rada neērtības. Šīs kavēšanās ir kļuvušas par regulāru parādību un ievērojami ietekmē dienas plānus.

Papildus tam, bieži vien nav iespējams norēķināties ar bezkontakta maksājumu kartēm, jo pastāvīgas problēmas ar maksājumu termināli liedz veikt ātrus un ērtus norēķinus.

Turklāt esmu novērojis arī nepienācīgu dažu šoferu uzvedību, kuri izturas nelaipni un reizēm pat agresīvi pret pasažieriem. Šāda attieksme rada negatīvu iespaidu par jūsu sniegtajiem pakalpojumiem.

Ceru, ka šīs problēmas tiks ņemtas vērā un risinātas pēc iespējas drīzāk, lai uzlabotu kopējo pārvadājumu kvalitāti.

J