www.sudzibas.lv Cata Slikts servis

Cata - Slikts servis

Iekāpjot autobusā es samaksāju ar braukšanas karti, nu labi bišķi šķībi turēju bet aizgāja aparāts, šofresi man sāka teikt "vai vecāki tev nekad nav mācījuši" talāk nedzirdēju jo viņš murmināja, beigās es lūdzu vai viņš atkārto viņš skarbi pateica "neko" un es aozgāju tālāk, vēl 4 cilvēkiem aiz manis viņš kaut ko līdzīgu arī bija teicis, bet lieta tāda tas nebūtu pieņemami jebkurā gadījumā tā teikt bet it sevišķi nepilngadīgiem pusaudžiem,(mums visiem bija zem 17). Un pat ja tas bija tik slikti kad es turēju to karti šķībi man bija mantas kuras nesu. Runājot ar draudzeni es uzzināju ka šī nav pirmā reize ka šoferis tā rīkojies.

H Holodilniks 18.06.2024

Atbilde: Mani vecaki, man daudz ko iemacija, ka pasu elemnatarako pieklajibu, kuru acimredzami jums neiemacija.