MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

519
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Visatļautība

Visatļautība Balvos ir supper MAXIMA , it īpaši svētkos, Jāņos no noliktavas puses savējiem tika dalīts šašliks spaiņos, cik saprotu ziedojums, un arī salāti spaiņos, nu tas ir iespējams tikai sezonas svētkos un tikai savējiem, kā saka "par visu padomāts" pēdējā laikā tā švakāk, arī bulciņas vairs nedod, , tās gan bija retāk, bet kolektīvs(pārdevējas, kasieres ) gan jaukas un atsaucīgas, par to gan šaubu nav... meitenes turaties, pateicoties Jums tur vēl var kaut ko nopirkt kautgan Balvu BETA ir jau sākusi...

M mesvisi 22.12.2015

Maxima - Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošana Šeit nevienam neieteiktu iepirkties ,jo apkalpošana vienkārši briesmīga. Attieksme pret darbu, ja man jāstāv un jāgaida kamēr pārdevēji apspriež katru pircēju,kas ir ienācis vienkārši iepirkties, un tad pievēršas apkalpošanai. Vadībai sarūpējās par veikala izskatu un preces pieejamību, lai klientiem būtu ērtāk, nevis jāsagādā problēmas pircējam!

K Klients007 17.12.2015

Maxima - Pardot krutku

Pardot krutku Vēlos teikt ka MAXIMA tirgo ar akciju devīto Ukrainas šņabi XLIBNIJ DAR pa 7.49 krutku,ja negribat saindēties NEPERCIET!!!! TA IR KRUTKA,un citi dzērieni ari maksima ir krutkas!!!!

U ugis25 17.12.2015
Komentāri 2 Veikali

MAXIMA Ogrē - Produkta iesaiņojuma un satura bojājums

Produkta iesaiņojuma un satura bojājums Nopirku nocenotu saldo krējumu, kuram bija bojāts iesaiņojums un puse nolieta.

Maxima - Maxima Piņķos

Maxima Piņķos Последнее время просто беспредел какой-то творится в максиме, которая находится в Пиньках. Мы постоянно там закупаемся, но еще немного и совсем не захочется туда заходить. Хлеб черствый, булочки несвежие, кулинария с налетом, вчерашние продукты спокойно стоят на прилавке, сроки никого не волнуют, кругом беспорядок, везде что-то валяется, то и дело надо смотреть под ноги, чтобы не подскользнуться. Пытались найти директора - бесполезно. Надеюсь, что-то изменится, нам же нужен нормальный магазин!

A alina_k 07.12.2015

Maxima - Bezkaunība pret klientu

Bezkaunība pret klientu Vai Maxima vadība nevarētu rast iespēju saviem darbiniekiem rīkot vismaz elementārākos klientu apkalpošanas vai saskarsmes psiholoģijas kursus, lai darbinieki nebūtu kā tikko no meža izlīduši? Plauktu krāmētajai Innai Maxima Maskavas ielā 265 nāktos pamācīties pieklājību pret klientu, nemaz jau nerunājot par nekādu latviešu valodu un ļoti vēlamo psihiatra apmeklējumu.

A anna279 01.12.2015
Komentāri 8 Veikali

Maxima - Pircēja apvainojums

Pircēja apvainojums Мы с мужем в воскресение вечером делали покупки в магазине Maxima по адресу: Saharova iela 20a, Rīga и расплачивались за покупки в кассе самообслуживания Express. Мы просканировали весь товар и по ошибки пробили помидоры не по той цене, т.к. они были по акции. Я обратилась к сотруднику магазина, которая в тот момент работала в зоне касс Express. Я обратилась к сотруднику очень любезно с вопросом о помощи, на что мне было отвечено: ЧТО ВАМ ЕЩЕ НАДО?. Девушка подошла к кассе ОЧЕНЬ недовольная и...

J janee_ 29.11.2015
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Kasiere/apsargs

Kasiere/apsargs Sveicināti, tukumnieki. Vēlējos pastāstīt savu pieredzi. Agrāk kad biezi iegriezos Maxima nekas tāds nenotika. Kasiere vārda Jelena gados sieviete! Nenoliku tokoku ko liek kad lai nesistu cita klienta preci. Viņa paņēma un loti rupji paskatījās! Par ko biju šokēta un itka vēl kauna nebija izsaukt apsardzi! Atnāca apsargs - īsts klauns auskars ausī un deguna! Kurš ņirdza viņai aiz muguras:d bija jautri!

S Staylere1 28.11.2015

Maxima - Negribēja izdod atlikumu

Negribēja izdod atlikumu Labdien. Vai var tā būt ka no 50 eiro viņi negribēja izdod atlikumu! Es nopirku gandrīz uz 10 eiro! Pārdevēja man teica ka viņai nebūs atlikuma no 50 eiro. KA TĀ? Pārdevējā atdeva man manu naudu un es paliku bez pirkumiem! es patērēju pus stundu. Es aizgāju pie galvenas pārdevējas un viņa teica *Atvainojiet* un viss! pēc tam es paprasīju sūdzības grāmatu. A tur tādas NAU! Pēc strīdas viņa izdeva man atlikumu un viss bija kartība! MAXIMA kas jums tur notiek?

S Sergey13 25.11.2015
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Leišu veikals

Leišu veikals Maxima Mangaļos 19. 11. 15 vakara apmēram 20:00 ar pirkumiem, mēs ar meitu pieejam pie kases, rinda bija apmēram 25 - 30 cilvēki, strādāja tikai viena kase uz lūgumu pasaukt kasiera vel vienu kasiere, neviens neatnāca. Kad mēs pieejam pie kases es iedevu naudu par pirkumu, viņa man negribēja dot atlikumu. Es jautāju kāpēc tā, viņa man ne atbildēja un pasauca apsardzi, iznāca apsargs piedzirdīt ar gurķi roka, un smirdēja pēc sudiem viņš teica ka šo meiteni nevar kaitināt. Viņš sūtīja mani ļoti...

B Bazeliks 19.11.2015

Maxima - Krāpšana

Krāpšana На полках товар выкладывают таким образом, что под товаром оказывается меньшая цена чем этот товар стоит . Люди простояв длинную очередь не хотят ругаться , узнав настоящею цену товара и выплачивают чем фактическую цену.

S Sluh1987 16.10.2015

Махima - Не соответствует нормам

Не соответствует нормам Здраствуйте. Находясь проездом в латвии в елгаве мной было куплена мясорубка в магазине махima. Открыв коробку в гостинице, я решил посмотреть что я приобрел в махima. Был очень удивлен то что я увидел внутри мясорубки, металическая стружка и масло темного цвета (Наверное техническое). Стенки мясорубки соприкасаются с мясными продуктами постоянно, а значит стружка и масло попадет в пищу (Удалить все частицы невозможно!!!). Я очень растроился, хотелось привезсти мясорубку домой в англию. На...

M Mihhail 09.10.2015
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Attieksme pret klientiem

Attieksme pret klientiem Ahh. Jau sen šeit gribēju iemest sūdzību par šīs Maximas kasierēm - "penžām" (Pensionārēm.) dažas tikai māk savā vecumā pārkrāsot uzacis un acis, bet laipni apkalpot klientu nemāk. Pašai sanāk iegriezties šeit katru otru dienu, jo pie pašam mājam, bet katru reizi jāiet ar cerībām, ka tām omām būs labs garīgais.. Ir bijis, ka pērku preci, kurai iepriekš ir it ka atlaide, pie kases atlaide netiek izsista, uz manu jautājumu vai atlaides nav, rupji atbild " uz info centru skaidroties ejiet" nekādu...

S skelllo 28.09.2015

Maxima - Maxima

Maxima Tukuma Maxima XX ļoti bieži notiek" kļūdas" kase. Uz produkta rakstīts viena cena un čeka pāradas pavisam cits. Pārbaudiet, lūdzu, kaut paskaidrojuma viņi nesniedz praktiski nekādu.

T tukums 21.09.2015
Komentāri 24 Veikali

Maxima - Atlaižu kuponi

Atlaižu kuponi Vakar mēģināju izmantot man kā Paldies kartes īpašniecei uz mājām atsūtītos atlaižu kuponus (kafijai, apģērbam, šokolādes konfektēm). Kasieris paziņoja, ka tie esot jau izmantoti kuponi. Iznāk tā, ka uz mājām piesūta lietotus kuponus???

M Mandal 11.09.2015

Maxima - Attieksme no vadibas

Attieksme no vadibas Nezinu pat ar ko lai sak rakstit, visa Maxima !atvija butiba ir melot visiem, pircejiem, darbiniekiem.1. Pec tragedijas zolitude teica bus parmainams, viss bus labak, tie ir meli, televizijas prieksa viss ir tik skaisti realitate tuksi vardi. Maximas vadiba apbrauka veikalus lai uzzinaatu visas problemas lai uzklausitu darbiniekus, protams svarigaka tema neadekvatas algas. Citats no sarunas: " darbiniems jauta vadibai, kad ar sadu algu mazpilsetas nevar izdzivot, vai tiesam taz kaut ko mainitu...

R rausis123 25.08.2015

Maxima - Informacijas centrs

Informacijas centrs Sodien biju soka par informacijas centra darbinieci Ziediti purvciema lielajā maximā preti McDonaldam. Blauj virsu klientiem un neadekvati izturas.

L lietotaja19 22.08.2015

Maxima - matu krāsa

matu krāsa Labdien! maximā nopirktajā matu krāsas kastītē pati krāsa nav atrodama, kāds to izķeksējis un kastīti no apakšas aizlīmējis. pamanīju tikai tad, kad gribēju matus krāsot. Normāli?

S Santar 28.07.2015

Maxima - Otnawenija k rabotnikam

Otnawenija k rabotnikam Direktor magazina otvratiljno otnositsa k svoim sotrudnikam.Pozvolajet sebe oskorblenija adres svoix sotrudnikom.Grozit uvoljneniem,ljudi terpjat eto,po pri4ine bojazni poterjatj rabotu.Sdelajte 4to nibudj.Provedite proverku.Direktora zovut Ljudmila Grigorjeva.

A aspire5536 28.07.2015

Maxima - Preču piegāde / E- Maxima

Preču piegāde / E- Maxima Nezinu, vai citiem ir līdzīgi, bet vismaz mums e-maxima KATRU reizi kādu no precēm neatved. Vairs nesūtīsim, apnicis katru reizi vilties. Cilvēki, ja esat ar dzelzs nerviem, sūtiet preci tur, ja neesat, neiedzīvojieties sirmos matos, sadarbojoties ar šo kantori, kas absolūti nemaz nav ieinteresēts kārtīgi apkalpot klientus.

J Julija D 11.07.2015
Komentāri 9 Veikali