Drogas

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Drogas - Sūdzības un atsauksmes

Drogas -

Ogres Drogas sūkā. Iepirkos tajaas pa 10 latiem, eju araa stulbais Drogas signaals sāk pīkstīt - it kā es būtu kaut ko nozagusi, riktīgi par to sadusmojos, jo tas jau otro reizi atkaartojas, man bija jāizkrāmee savas somiņas saturs, tas bija stulbi, un vēl tās pārdevējas lūr uz tevi kā uz zagleni!!! Teicu, lai sakārto savu aizsardzības sistēmu, bet tās tikai stulbi pasmaidīja! Tā, ka skataties, ka arī jums tā nesanāk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drogas -

nedavno zakupalas v drogase,kassirsha nedodala mne 1.lat,no vmesto togo,ctobi izvinitsja,naxomila!uzasnoe obsluzivanie!!!poudu tuda toljko v krainjem slucae!!!

Drogas -

Veikals Drogas Dzelzavas ielaa 51 ir vislabaakais un visforsaakais! Tur straadaa ljoti laipni un saprotoshi cilveeki. Vienreiz tur pirku pretceluliita kreemu un jautaaju paardeveejai paliidziibu. Vinja man ljoti labi un saprotoshi izstaastiija par to. :)

Drogas -

Es 20.10.2005. iegāju šajā veikalā, lai iegādātos 3 zeķubikses.Tā kā pie zeķubiksēm nebija izlikti krāsas paraudziņi un tuvumā nebija neviena pārdevēja, kam pajautāt, es vienu iepakojumu no tām atvēru, lai aplūkotu krāsu. Tanī brīdī man blakus burtiski izlēca firmas Koblez apsardzes darbiniece Dzintra, kura savu uzvārdu atteicās nosaukt, un sāka mani lamāt, ka es nedrīkstot zeķubikses atvērt, es tās tikai saplēsīšot un viņa tūlīt pat izsaukšot vadītāju. Es tam arī piekritu, vēl jo vairāk tāpēc...

Drogas -

Veikalos Drogas mēdz iesist čekā lielāku cenu nekā reāli ir uz cenraža - pirku pāris mantas Drogas (Galerijā Centrs) to starpā arī skuvekļus, kuru cena ir 6.19 (cenu redzēju blakus precei), taču, kad atnācu mājās un ieskatījos čekā, izrādījās, ka man paskaitīja 6.89! Atlaides - sucks! Tas pats gadījums bija arī akcijas laikā, kad viņi reklamēja: "ja redzēsiet preci lētāk - mēs atdosim jums naudu" ... Blefs!!! - pat Rimi daudzas preces ir lētāk!!!

A Art Dan 14.09.2007

Drogas -

Nedavno kupila vesi v Drogas,tak oni takie 4udesa pokazivajut prosto #utj,ni sovetuju nikomu tam ih pokupatj...pona4alu pokazivali bolj6e na 10 kg,sei4az voobwe ne krutjatsja...blin toljk odenjgi zrja vikinula...>:O

D Dispy S 21.08.2007
Komentāri 4 Veikali

Drogas -

Akcija "Drogas garantē zemākās cenas" - ka vienmēr "Drogas" pacentās visus apmuļķot! Cenas tikpat augstas. Esmu 100x redzējusi zemākas, bet naudu jau neviens neies ņemt....Viena tante aizgāja 2 ls dēļ...viņu sūtīja no viena administratora uz otru...sūtīja sūtīja, kamēr viņa ar rioku tam visam atmeta!

M meitenes 05.07.2007
Komentāri 1 Veikali

Drogas - Вход с коляской запрещен!

Вход с коляской запрещен! Zaxozu segodnja v drogas, cto na jomas s koljaskoj. Bezit navsrecu prodavec, i kricit: kuda s koljskoj! Ja v shoke, esli u magazina estj spusk,-to eto znacit, cto v magazin mozet popastj invalid v kresle, i mamocki s koljskami! Tak?! Ja proshu otodvinutj korzini, kotorie stojat posredi zala, ona razvoracivaetsa, i uxodit. Ja otodvigaju sama sebe proxod, ctob projti s koljskoj. Esstestvenno tovar padaet na pol. Tut-kak-tut oxrannik, pristaljno nabljudaet za mnoj. I provozaet menja po vsemu zalu...

I ivanova 14.05.2007
Komentāri 22 Veikali

Drogas -

Po4itatj vse 4to nize napisano, mozno podumatj 4to krugom odni pridurki! Pokupajut tovar 4itatj ne umejut ,a potom vinjat vo vsem prodavcov, katorim platjat 1.00 v 4as i e6e minus nalogi! esli 4toto ne nravitsja prihodite k nam rabotatj, i navodite porjadok esli polu4itsja! Neho4etsja!? togda zakrojte svoj rot!!!!!!!!!!

O oljaEgorova 09.05.2007
Komentāri 0 Veikali

O oljaEgorova 09.05.2007
Komentāri 2 Veikali

Drogas -

Tas ir viens unikāls tirgus zem centrālās stacijas jumta! Pret pašu veikalu nav nekādu pretenziju. Savukārt pārdevējas šķiet, ka lielākoties ir nolasītas ar devītās klases izglītību. Mūždien viņām klientu klātbūtnē ir jārisina savas privātās problēmas. Darba dienu vakaros intensīvi veidojas rindas, bet viņas nevar savā starpā samainīt naudu, tad klientiem jāklausās kā viena otru "apliek" par to, ka kāda no viņām zālē nav atrodama! Un lielākie specefekti - stomīšanās un publiska klienta...

Drogas -

Ne verte akcijam i skidkam v Drogase! Oni vibirajut dlja akcij te tovari, o kotorih vse davno zabili i stavjat na nih cenu jakobi nizhe (naprimer, kosmetika), a na samom dele cena sovsem ne menjaetsja, prosto vidumivaetsja cena vishe, kotoruju potom zacherkivajut i poluchaetsja "obaldennaja skidka". Provereno na tushi dlja resnic "L`OREAL". Ja kupila ee za 2 nedeli do akcii poetomu zapomnila cenu :) Dorogije dami, budte bditeljni s etimi akcijami!!!

X xx 03.05.2007
Komentāri 4 Veikali

Drogas -

nekādā gadījumā neejiet tur strādāt. tur vienkārši neuzskata par cilvēkiem. un galvenais darbs ir mānīt cilēkus. piemērma preci iepērk pa 0.70Ls bet pārdod pa 3 ar.... Ls un pat dārgāk. reti kurai precei ir uzcenojums pāris santīmu. pati semu strādājusi un zinu kā tas notiek.

Drogas -

V Drogase na Valdekju 52 prodavci v magazine sovershenno neznajut svoj tovar.Nedavno zashla kupitj sredstvo dlja volos.Vo-pervih v magazine"au.... ljudi gde vi",krome kassira nikogo netu,vo-vtorih kogda vishla prodavec Alina,ona k sozhaleniju nesmogla najti nuzhnij mne tovar.I eto daleko ne pervij sluchaj.

T tatjanaS. 14.04.2007
Komentāri 5 Veikali

Drogas -

Skidki v Drogas - eto prosto kogda proxodish smeshno stanovitsa! K primery, kak-to kupila Garnier Pure wash gel, kotorij stoil primerno! 2,75 ls. potom 4erez kakuju nedelju proxozhu mimo i vizhu 4to na nego skidki,podoshla,a tam: cena bez skidki - 3,50 ls, a so skidkoj 2,75 ls! tak zhe i na drugie kosmeti4eskie tovari, okazivaetsa mi kruglij god pokupaem so skidkoj i sami o tom ne dogadivaemsa ;)

Drogas -

Sestdien Drogās Jelgavā nopirki Clean&Clear sejas tīrāmo, stendā cena bija uzrādīta 1.99Ls, bet čekā izsita 2.39Ls. Tā nav pirmā reize, kad šadi gadījumi ir Jelgavs Drogās, cilvēku muļķošana.

E Evita.. 12.04.2007

Drogas -

v Litve drogas takoj ze samyj kak i vezde.. tut grubye prodavshicy,kotorye vsegda koso na tebia smotriat. az prativno tuda xodit!!!!! kak mogut takix liudei brat na rabotu....

I Ira P. 10.04.2007
Komentāri 0 Veikali

Drogas -

Hocu obratitj vnimanie na kacestvo produkcii v Drogas. Uze tretij raz pokupaju tam krasku dlja volos "Belle color", ona dejstviteljno deshevle, cem v drugih mestah, no odnorazovie percatki, imejusciesja v kazdoj upakovke, tretij raz okazivajutsja fikciej, k instrukcii prikleena tolko 1 castj percatok- ih polovinka.

Drogas - На полках одна цена, на кассе другая

На полках одна цена, на кассе другая Neozidal, cto stolknus s etim v DROGAS! Zashli s devushkoj kupit pudru, vibrali za 3,15. Zaplatili i bistro vishli, po spehke ne proverili sdachu, okazivajetsa probili etu pudru po cene 3,99, kotoraja bila nakleena pod cennikom 3,15. Mi srazu vernulis i sprosili, pocemu eto tovar s nabitoj cenoj 3,15 na kasse stoit 3,99 i kassir eto vidit i vsjo ravno probivajet i ni slova??? Kasirsha, pokrasnev i volnujas, srazu sodrala etot cennik i skazala cto eto vcera bila poslednij den skidka i oni zabili...

D Dmitry 04.04.2007
Komentāri 28 Veikali

Drogas -

Riebjas attieksme pret pircējiem Drogu veikalā Rīgā, Melnsila ielā. Ja nav precīzas naudas, garnagotās pārdevējas tā vienkārši sūta uz blakus esošo banku mainīt naudu vai arī atstāt preci un iet projām! Kaut kas neiedomājams, it sevišķi laikā, kad visi veikali cenšas palielināt apgrozījumu un cīnās par katru klientu!