www.sudzibas.lv Bonaselect.lv Piegādāta bojāta prece

Bonaselect.lv - Piegādāta bojāta prece

Pasūtījām skapi Bonaselect.lv, bija jāgaida skapja piegāde menesi,beidzot sagaidījām un atverot pirmo iepakojumu,skapja durvis ielauztas un spogulim mala nolauzta!Apskatot iepakojumus var redzēt pedu nospiedumus,kad vēlējos risināt šo problēmu ar uzņēmumu, attieksme vienkārši nekulturala un briesmīga,visi risinājumi tikai piedāvāti ne izdevīgi klientam un pirmais ko dzirdēsiet,"jāpārbauda katrs iepakojums kurjera priekšā", kad sapratu ka problemu risināšanā šis "kantoris" nevēlas iespringt ,izmantoju 14 dienu atgriešanu kur viņi man pieprasīja tāda gadījumā segt salauzto durvju vērtību,katrā ziņā attieksme ļoti neprofisionala-skapis aizvedām atpakaļ un tad 14 dienas gaidījām naudas atgriešanu,kur diemžēl arī bija jāmeklē un jakonfliktr,jo klausule klientam var paziņot ka neesot laikā šādai sarunai-kad klients vēlas atgriest naudu laikā nevis 14.diena zvanīties un meklēt, esmu vīlusies un ja vēlaties iegādāties mēbeles bez nervu bendešanas tad noteikt ne šajā kantorī!

2 st atpakaļ

K