www.sudzibas.lv Bolt Skrejriteni

Bolt - Skrejriteni

Pirmkārt, kāpēc maksa par braucienu ar skrejriteni kopš pavasara ir dubultojusies vairāk kā divkārt? ! Ja aprīlī maksa par minūti bija 0,11 eur, tad tagad tie ir 0,22 eur. Arī plānā izmaksas ir ievērojami dubultojušās, no 1,79 eur par 20 min. / 24 h līdz 4,40 eur par 20 min. / 24 h. Kas, manuprāt, ir vienkārši bezkaunīgi! Otrkārt, kur ir pazuduši jaunās paaudzes skrejriteni, kas pagājušo vasaru, lai arī nelielā daudzumā, tomēr parādījās Rīgas ielās? Esošo stāvoklis ir drausmīgs, tie ir morāli novecojuši un reti kurš rīks ir labā braukšanas kārtībā, kas absolūti neatbilst esošai, neadekvāti augstai cenai! Un treškārt, kāpēc ātruma ierobežojums 20 km/h ir ieviests arī ārpus vecrīgas robežām? Kas ievērojami palēnina braukšanu. Vai tiešām likumdošana ko tādu nosaka?
Secinājums; bolt skrejriteni ir kļuvusi dārgi, veci un lēni.
Paldies par kopā pavadītiem gadiem, bet šobrīd vairs neredzu iespēju izmantot bolt skrējriteņu pakalpojumus, tāpēc diemžēl no jums ir jāatvadās!

8 st atpakaļ

R Radjuka 6 st atpakaļ

Pirmkārt, jā, likumdošana nosaka tikai 20km/h neatkarigi pilsētā vai ārpus pilsētā, pirms sūdzēties palasiet paši likumdošanu. Otkart, rakstīt sūdzību par maksas palielināšanu, manuprāt ir nekorekta sūdzība- tādā gadijumā jums jāraksta valdībai sūdzibas par to ka nodokļi lieli un apsūdzēt sabiedrību par viņu attieksmi pret skūteriem, dēļ kuriem uzņēmums vēlāk nes lielus tērīņus, lai tos apkalpotu. Ja jums neapmierina kkas samaksā vai izskatā, kapēc tad vienkārši neiegādāsīties sev privātu skūteri?
P.s. nepārprotiet neesmu uzņēmuma darbinieks, vienkārši mans viedoklis par ši situāciju.