www.sudzibas.lv Bolt Nauda novilkšana

Bolt - Nauda novilkšana

Man personīgi Bolt aplikācija ir tikai dažas nedēļas, un esmu ar to izbraukusi 2 reizes. Nekad iepriekš man nav bijušas šādas problēmas kā šodien. Gribēju paņemt Bolt skūteri, tāpēc piegāju klāt, noskenēju QR kodu un samaksāju. Iepriekš par 20 minūtēm bija jāmaksā 3,80, un arī šoreiz man rādīja to pašu summu. Samaksa apstiprinājās, un es varēju sākt braukt. Tomēr Bolt skūteris nebrauca uz priekšu, nospiežot braukšanas pogu, bet sāka pīkstēt. Skūteris bija uzlādēts par 53%, bet naudu man norāva, lai gan braukt neļāva. Nesaprotu, kāpēc tā notika, jo pirmajās reizēs šādu problēmu nebija.

11 st atpakaļ

A aicis24 2 st atpakaļ

Tie 3.80€ ko tu apstiprini, skaitās dienas plāns, brauc vai nebrauc, tiks novilkta tā nauda. Nevajag tādu ņemt, bet vienkārši noskenē stāvdrāža QR kodu un brauc, tad maksāsi tik daudz cik nobrauci. Šajā situācijā, kad stāvdrāzis bija sabojājies, jūs būtu nesamaksājusi neko, jo stāvdrāzis bija sabojājies.