Birojs.lv pārdošanas menedžere Agnese - Agresīva pārdošana

Agresīvākus pārdevējus vēl neesmu redzējusi! Es vairākas reizes uzrakstīju e-pastā, ka nav aktuāli piedāvājumi un lai nezvana uz mobilo telefonu, jo nav aktuāli pirkumi šobrīd un pat uzrakstu, ka, ja būs aktuāli, tad zinu, kāda ir viņu mājaslapa, bet nē, nedēļu vēlāk tāpat zvana nekaunīgi un pat neliekas nepieklājīgi šādi uzbāzties klientam!
Es saprotu, ka visiem tagad ir grūti covid laikā, bet tas, ka viņiem ir jāizpilda savi sales mērķi, nenozīmē, ka var tā uzmākties klientam, kas ir kategoriski pateicis, ka nevēlas nekādus ikmēneša (!) zvanus!
Pārdošanas menedžeres vārds ir Agnese Kitle.

L Līga Meire 18.03.2022

varu pievienoties. No Abiroja aiziesim kā firma tikai uzmācīgās pārdošanas dēļ. Laiks ir nauda - nav laika pļāpāt par viņu jaunumiem. Pec katra pasūtījuma zvana. Ilgāku laiku nesūti- atkal zvana. Par jaunumiem zvana. Ignorē lūgumu nezvanīt.
Mums arī menedžere Agnese Kitele