BernuVeikals.lv - Izcils servis

Labdien!

Atšķirībā no daudziem, kas izmanto sudzibas.lv negatīvu atsauksmju rakstīšanai, es vēlos dalīties ar ļoti pozitīvu pieredzi.

Vēlos izteikt lielu pateicību BernuVeikals.lv par fantastisko servisu un lielisko elektromobiļu piedāvājumu. Pasūtījām Mercedes G63 elektromobili, un viss izdevās ideāli – piegāde bija precīza, cena vislabākā, un mums pat uzdāvināja dāvanu. Īpašs paldies menedžerei, kura ļoti laipni un pacietīgi atbildēja uz visiem mūsu jautājumiem.

Turklāt veikalā ir ļoti plašs elektroautomašīnu klāsts, kas piemērots dažādām gaumēm un vajadzībām. Ja meklējat bērnam elektroauto, noteikti iesaku apskatīt viņu piedāvājumu šeit: https://bernuveikals.lv/lv/transports-un-sports/bernu-elektroauto

Paldies vēlreiz BernuVeikals.lv par šo brīnišķīgo attieksmi un noteikti iesaku šo veikalu visiem!

E Ekaterina Petkune 2 st atpakaļ

Man arī bija pozitīva pieredze, varu ari ieteikt bernuveikals.lv !