www.sudzibas.lv BENU aptieka Neprofesionāla attieksme

Benu Aptieka - Neprofesionāla attieksme

Vēlos izteikt ļoti lielu sūdzību, šīs filiāles darbiniekam (kurš strādāja 12.06.2024) . Tik rupju un neiecietīgu cilvēku telefoniski nebiju sastapusi. Zvanīju, lai noskaidrotu, vai pie viņiem ir konkrētās zāles (erecepte) . Nejaukais darbinieks pacēla klausuli un teica, ka neko neskatīšoties, ka viņam ir vienalga, un ka viņam nav laika. Nē nu es saprotu laika nav, tad pieklājīgi vārētu pateikt, piezvaniet vēlāk lūdzu, vai tad neceliet vispār klausuli, kam tad tas tālrunis ir domāts? Nez kāpēc visas citas aptiekas Skaisti paceļ klausuli. Kā piemēram benu Salaspils super atsaucīgi, paskatījās pat kurā aptiekā iespējams varētu būt, kā arī sāgas, dominas, Ulbrokas aptiekas riktīgi laipni un atsaucīgi palīdzēja. Zvanīju, jo biju jau klātienē apstaigāJusi dažas aptiekas un nekur nebija, nolēmu zvanīt, jo ar slimu bērnu staipīt līdzi un meklēt kur ir pieejamas šīs zāles tiešām nelikās vilinoši. Bet šis konkrētais cilvēks man tiešām sabojāja garastāvoklī. Tik rupji nomest klausuli un pateikt, ka Nepalīdzēšot…ļoti ceru un zinu, ka par šo viņam, kādreiz nāksies atbildēt, kad pats nonāks šādā situācijā. Saprotu nedēļas vidus, pēcpusdiena (14.00) , bet tas neļauj būt rupjam pret klientu. Esmu pati strādāJusi ar klientiem, bet nekad neesmu izturējusies necienīgi pret kādu.

12.06.2024

K