www.sudzibas.lv Baltic Data Slikts serviss

Baltic Data - Slikts serviss

Šodien 25.10.2024 man bija jāizprintē dokuments. Un par cik es to nemācēju pati. Palūdzu pārdevējam lai palīdz. Viņš man atteica. Teica ka šeit esot pašapkalpošanās. Pati aizsūtīju uz savu e pastu dokumentu un mēğināju printēt. Nesanāca. Vai patiešām ir grūti parādīt uz ekrāna ko jādara lai izprintētu dokumentu? Jā, ar tehniku esmu uz,,Jūs,, un ar angļu valodu ir slikti. To es arī paskaidroju pārdevējam.
Nācās vērsties pie apmeklētājiem pēc palīdzíbas. Pavisam sveša sieviete palīdzēja man.
Diemžēl es nezinu kā sauc pārdevēju. Nebija redzama vārda zīme.

25.10.2024

Velvetpopstar 25.10.2024

Varbūt pārdevējs pats neprot, tāpēc atteica?

Pacco_al 25.10.2024

Kad cilvēki sapratīs to, ka nevar ieiet firizētavā un paprasīt, lai puķēm lakstus apgriež, jo šķēres tāču ir.

A Arturs Civkors 6 st atpakaļ

Es pilnigi piekritu pardevējam, a varbut jums tur kads vīruss epasta pēctam firmai tadas nepatikšanas var būt. Nokopet kautko jāa bet ne kautko no kādiem ēpastiem

Good Intentions 5 st atpakaļ

Varēja palīdzēt, varbūt nevarēja, nemācēja, neietilpst pienākumos, nemaksā par to, pašapkalpošana. Šeit ir pašapaklpošanās, tad ejiet kur nav. Iebrauc, kur jamazagā pašam mašīnu un pēctam zvana, kā viņu mazgāt.