www.sudzibas.lv Balsts R Nemaksā apakšuzņēmējiem naudu

AtrisinātaBalsts R - Nemaksā apakšuzņēmējiem naudu

Strādāju Mākslas skolā,izdarijām darbu,viss pieņemts. jāgaida nauda. Pēc mēneša ieskaita pusi no tāmes summas. paiet vēl mēnesis,un nauda nav kontā,telefonu neceļ!Uzmetēji. Gaidu atbildi e-pastā no balsta R kā viņi komentē šo uzmetienu.Nekas,lai jau nemaksā. Man ir šāda tāda ;loti negatīva informācija par viņiem,kuru publicēšu,ja man nesamaksās kapeiku,kapeikā.Iesaku būvfirmām kas slēdz līgumus kā apakšuzņēmēji uzmanīties,un censties neslēgt līgumu. Ja šī sūdzības pazudīs es viņu publicēšu vēlreiz,lai vienmēr cilvēki zin,ar ko nesadarboties.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Martinslabais 16.11.2017

Algu ar kavēšanu lielu bet samaksāja. Sūdzības saturs atrisināts.

U uzmestais45 08.11.2016

Tu neesi pirmais un pēdējais kuru viņi ir uzmetuši. Tāda ir viņu biznesa politika.

U uzmestais45 08.11.2016

Balsts R pat savus srādniekus uzmet. Neiesaku nevienam ar šo krāpnieku firmu sadarboties.

B BALSTS-R 14.11.2017

SIA “Balsts-R” norāda, ka atspoguļotā informācija ir klaji meli un apzināta neslavas celšana, kā arī goda aizskārums, kā rezultātā ir nodarīts kaitējums pret uzņēmumu. Uzņēmums norāda, ka veiksmīgi darbojas no 1994. gada un kvalitatīvi veic gan būviecības, gan rekonstrukcijas, gan restaurācijas darbus. Uzņēmumam ir pozitīvas atsauksmes gan no pasūtītājiem, gan sadarbības partneriem.
Uzņēmums norāda, ka visiem apakšuzņēmējiem un darbiniekiem ir samaksājs visu – par godīgi un atbildīgi padarītu darbu!
Melu komentāra autors nav norādījis ne vārdu, ne uzvārdu, nav pievienojis pierādījumus, kā arī nav norādījis nevienu personu, kuram tad SIA “Balsts – R” nav samaksājis.
SIA “Balsts – R” norāda, ka sadarbojoties ar attiecīgajām iestādēm tiks uzzināta komentara autora ID adrese, un komentara autors tiks saukts pie atbildības atbilstoši Krimināllikumam.
Krimināllikum 157. panta pirmā daļa nosaka, ka "par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski", paredz piespiedu darbu vai naudas sodu. Minētā panta otrā daļa "par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī" nosaka īslaicīgu (uz laiku no 15 dienām līdz trim mēnešiem) brīvības atņemšanu, piespiedu darbu, vai naudas sodu.
Savukārt Civillikuma (CL) 2352.1 pants paredz: "Katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai. Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas izplatītas presē, tad gadījumā, kad tās neatbilst patiesībai, šīs ziņas presē arī jāatsauc. Tāpat minētais CL pants paredz: "Ja kāds prettiesiski aizskar personas godu un cieņu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbiem, tad viņam jādod atlīdzība (mantiska kompensācija), kuras apmēru nosaka tiesa."
Atbilstoši www.sudzibas.lv par neparbaudītu un vienpusīgu klaju melu publicēšanu un cieņas un goda aizkārumu atbildēs, saskaņā ar likumu "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem". Tiem "aizliegts publicēt informāciju, kura aizskar fizisko un juridisko personu godu un cieņu un ceļ tam neslavu", un par publicējamo materiālu saturu atbildēs galvenais redaktors.