www.sudzibas.lv Ballzy Krāpšana, slikts serviss

Ballzy - Krāpšana, slikts serviss

Tika iegādātas dāvanu kartes veikala mājas lapā. Apmaksa veikta un apstiprinājums par pirkumu tika nosūtīts uz epastu. Par cik tās ir dāvanu kartes - piegāde pēc apakšas veikšanas un manis norādīto e-pastu. Taču pēc kāda laika, nogaidot, nekas tā aŗi neatnāca, sazinājos ar interneta veikalu. Tur man paziņoja, ka 1) manu pasūtījumu neviens neredz un 2) šāda problēma esot tikusi konstatēta vakardien klientam, taču pēc sarunas ar konsultantu veiksmīgi atrisināta.
Man tika noteikts aizsūtīt epastu ar šo problēmu, tā arī izdarīju, taču atbilde jāgaida divas dienas, kas šajā gadījumā neder - tās nepieciešamas šodien. Sazinoties ar konsultantu atkārtoti, man paziņo ka neko nevar palīdzēt. Ka jāgaida, laikam stunda x, kad kaut kas notiks. Jo viņiem nestrādā sistēma un dāvanu kartes piegādes process ir apgrūtināts, man esot jāgaida, kad atrisinās. Jautājot kad tas varētu būt - neviens nesaka, pat provizoriski, kad es varētu ko zināt konkrētāk.
Sazinoties ar konsultantu trešo reizi, man paziņo ka šāda problēma ir jau nedēļu, tieši ar dāvanu kartēm - tās netiek nosūtītas klientiem. Man paziņoja ka viņu sistēmā mans pasūtījums uzrādās, kā anulēts, taču man šāds info nav atsūtīts. Jautājot, kas ar samaksāto naudas summu - jāgaida divas nedēļas. Paskaidroju, ka šāds scenārijs neder, jo tās ir dāvanu kartes un tika iegādātas tiešu tādu iemeslu dēļ, ka šī ir elektroniska dāvana un saņemama uzreiz, uz ko man paziņoja ka tā nebūs. Paskaidroju, ka tā nav mana vaina, jo nebija nekāda paziņojuma mājas lapā, ka šis serviss strādā ar apgrūtinājumiem un dāvanu karšu iegāde nav iespējama, dotajā brīdī. Uz ko mana atbildēja, ka viņi neko nevar darīt. Tā ir apzināta klientu maldināšana, jo kā konsultante minēja - problēma viņiem ir zināma jau nedēļu! Sazinoties ar veikalu (fizusko) nav iespējams, ka samaksāto naudas summu pārliek uz jaunu pasūtījumu un ar preces izņemšanu fiziski. Pati esmu strādājusi klientu apkalpošanā un fiziskā veikalā - zinu, ka šāda iespēja pastāv.
Jau divas stundas neviens nesazinās, lai gan visas trīs konsultantes teica, ka dos ziņu, lai varam risināt šo problēmu.
Neiesaku sadarboties ar šo interneta veikalu!