Babyangelnest.com / WORMINTEX LIMITED store+82711937372 @t.shopifyemail.com - Krāpšana

Facebook lapā izmeta reklāmu par bērnu internetveikalu, pasūtīju gultiņu, nekas neatnāca. Par pasūtījuma atstiprināšanu atnāca dīvains e-pasts, kur nosaukums atšķiras no vietnes nosaukuma, uzspiežot pogu - apskatīt savu pasūtījumu, izmet, ka lapa neeksistē, uzspiežot pogu - doties uz veikalu, lapa atkal neeksistē, ievadod manuāli, protams, arī. E-pasts saziņai arī norādīts dīvains, nav nekas kopīgs ar lapas nosaukumu vai e-pastu, no kurienes atnāca apstiprinājums, e-pasts saziņai - [slēpt]@proton. Me, protams vienalga uzrakstīju, atbildes nebija. Riktīga krāpšana, esiet uzmanīgi, mājaslapa bija joti advancēta, jūra ar labām atsauksmēm un precēm. Izskatās, ka krāpnieki maina datus visu laiku, tāpēc atstāju visu, kas man ir zināms (skat. Bildi, e-pastus) . Internetbankā rādās, ka pārskaitījums bija uz - sp Babyangels London Gb i0ahyntv.

D