www.sudzibas.lv Baby Store.lv Pircēju maldināšana un naudas netgriešana

Baby Store.lv - Pircēju maldināšana un naudas netgriešana

16.05.2024. no www.babystore.lv interneta veikala pasūtiju vairākas preces bērnam par summu 220 eur, samaksāju uzreiz (Pasūtījuma numurs 339461). Dienu vēlāk epastā saņēmu divas ziņas, ka tika uzbrukts viņu sistēmai un pasūtījuma apstrāde notiks manuāli, tāpēc var kavēties. Nākamo dienu laikā centos uzņēmumu sazvanīt, mēģinot vairākas reizes dienā. Pēc nedēļas izdodas sazvanīt, uzņēmuma pārstāve saka, ka dažas preces nav uz vietas, tāpēc man epastā atsūtīšot alternatīvus piedāvājumus. Nekādu ziņu nesaņemu nākamās dienas laikā, zvanu atkal un sola tūlīt atsūtīt piedāvājumu. Ziņas atkal nav un nākamājā dienā (29.05.2024.) zvanu atkal, lai atceltu pasūtījumu. Uzņēmuma pārstāve, ar ko sarunājos, piedāvā dāvanu karti pasūtījuma summas vērtībā, no kā es atsakos. Vienojamies, ka pasūtījums tiks anulēts un nauda atgriezta manā kontā 14 dienu laikā. 13.06.2024. nauda vēl nav atgriezta. Uz zvaniem neatbild. Nosūtu epastu, ka vēlos, lai nekavējoties atrisina naudas atmaksas kavēšanos, uz ko nākamajā dienā saņemu atbildi, ka to izdarīs pēc iespējas ātrāk. 19.06.2024. nauda vēljoprojām nav atgriezta.
NEIESAKU iepirkties šajā internetveikalā! Devu iespēju cilvēkiem atrisināt šo jautājumu, mierīgā ceļā, jo visādas aizķeršanās mēdz gadīties, bet šis jau ir par traku! Un redzu, ka neesmu vienīgā pēdējā laikā apkrāptā. Laikam jāsazinās ar BezTabu, lai citi zina, ka šeit iepirkties nevajag.