www.sudzibas.lv Baby Store Slikts serviss, krāpšana

Baby Store - Slikts serviss, krāpšana

Pasūtīju vienu preci, piegādāja absolūti citu, to visu pamatoja, ka tās preces nebija, nosūtījām to, kura bija un tas nekas, ka prece pat nav alternatīva (pasūtījums 343645) . Pat necentās sazināties un informēt, ka taisās nosūtīt citu preci.
Par preci kļūdaini samaksāju 2 reizes, otru maksājumu neatgrieza, kā arī neatgrieza maksājumu par pasūtījumu 343696, jau pagāja 14 dienas.
Komunikācija ir drausmīga, serviss nekāds, mānās, naudu neatgriež, uz epastiem neatbild.
Neiesaku sūtīt preces baby store!

17 st atpakaļ

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 15 st atpakaļ

Labdien, Anastasija! Paldies par Jūsu komentāru! No sirds atvainojamies par radušos situāciju! Visa informācija nodota grāmatvedībai. Naudu Jums atgriezīsim.

T tainsīgatiesa 16 st atpakaļ

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

A Aija123456 13 st atpakaļ

Tieši tas pats, sazvanīt nevar, uz e-pastiem neatbild un naudu neatgriež!