www.sudzibas.lv Baby Store Neatgriež naudu par atceltu pasūtījumu

AtrisinātaBaby Store - Neatgriež naudu par atceltu pasūtījumu

11. Septembrī veicu pasūtījumu pāris zīdaiņu lietām. 12. Septembrī ar mani sazinās un informē ka viena prece neesot pieejama, varot piedāvāt citu vietā. Piekrītu aizstāt. 16. Septembrī nosūtu e-pastu ar jautājumu kad varu gaidīt preci? ! Atbild ka līdz 20 septembrim sūtījumu saņemšu. 20 septembrī saņemu jaunu e-pastu ar informāciju ka preces tomēr nav pieejamas un nauda tiks atgriezta līdz 25. Septembrim. 12. Septembrī uz e-pastu atnāk paziņojums, ka pasūtījums ir anulēts un nauda tiks atgriezta 14 dienu (ne darba dienu, bet vienkārši 14 dienu) laikā. 7. Oktobrī mēģinu sazināties, kas ir neveiksmīgi, lai noskaidrotu kad saņemšu savu naudu.
Katrā ziņā neiesaku šo veikalu, ir pagājis gandrīz mēnesis kopš pasūtījumu, bet nav ne prece ne solītā naudas atmaksa.

08.10.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 09.10.2024

Labdien!
Paldies par Jūsu komentāru! Lūdzu pievienojiet komentārā savu pasūtījuma numuru, lai pēc iespējas ātrāk varam šo situāciju atrisināt!

Papildināts Shmedina 11.10.2024

pasūtījums #349602

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Shmedina 14.10.2024

Ar nokavēšanos, bet nauda tika atgriezta kontā!