www.sudzibas.lv Baby Store Naudas neatgriešana

Baby Store - Naudas neatgriešana

7. Maijā pasūtīju 2 mantiņas mazajam brālim. Atrakstīja, ka maksājums veikts un saņemts. Pēc tam atrakstīja, ka sāk pasūtījuma apstrādi. Tad 17. Maijā atrakstīja, ka saitei uzbruka, pasūtījums aizņems ilgāk, nekā gaidīts. (saprotams) šajā e-pastā bija iekļautas 3 saites, lai saņemtu preci:
1. Saņemt pēc iespējas ātrāk.
2. Mazliet uzgaidīt, un saņemšu preces vēlāk, bet iespējams tās būs vērtīgākas
3. Jāgaida vēl ilgāk, bet menedžeris personīgi ar mani sazināsies, un visu izdarīs.

Izvēlējos pirmo opciju, jo nevēlējos ilgi gaidīt. Tā aizveda uz parasto babystore saiti, un neko vairāk neteica. Gaidīju vairākas dienas, nekādu ziņu nesaņēmu. Pēc kāda laika (šobrīd neatceros, kā) uzzināju, ka manis pasūtītās preces ir beigušās, un varu saņemt atmaksu, vai citas mantas, tādā pašā vai augstākā vērtībā.
Izvēlējos atmaksu.
Izskatījās, ka saites nedarbojās (izmēģināju visas) , tāpēc uzrakstīju e-pastu uz to pašu adresi, kas man rakstīja vēstules. (oficiālo babystore e-pastu)
22. Maijā saņemu e-pastu no anastasijas kukļas (acīmredzot strādā babystore) , ar tekstu, ka preces nav pieejamas, vai vēlos ko citu to vietā?
Atbildēju, ka vēlos tieši tās preces, ja nedabūšu, tad naudas atgriešanu.
28. Maijā saņēmu e-pastu, ka pasūtījums anulēts un saņemšu naudu 14 dienu laikā.

Gaidīju 2 nedēļas, nekā.

20. Jūnijā aizsūtīju e-pastu ar sūdzību, ka nauda nav atgriezta
21. Jūnijā saņēmu e-pastu no, kas apgalvoja, ka informāciju nodos grāmatvedei un tuvākajās dienās es saņemšu naudu.

Atkal gaidīju, nekā.

3. Jūlijā atkal aizsūtīju e-pastu ar sūdzību, ka nauda nav atskaitīta.
9. Jūlijā atbildēja, ka tuvākajā laikā saņemšu naudu.

Man tiešām apnicis gaidīt, un nezinu, ko citu varu darīt, ja neskaita šīs sūdzības rakstīšanu. Neviens no viņu telefona numuriem nedarbojas, un šī nebeidzamā naudas gaidīšana man tik tiešām ir apnikusi.

4 st atpakaļ