www.sudzibas.lv Baby Store Naudas atmaksa netiek veikta

Baby Store - Naudas atmaksa netiek veikta

Tika pasūtīta bērnu gultiņa (52.99€ +dpd kurjera piegādes pakalpojumi) - 14 jūnijā. 15. Jūnijā caur e-pastu tika nodota informācija, ka mana prece nav pieejama, atbildēju, ka vēlos anulēt pasūtījumu un, ka gaidīšu naudiņu atpakaļ. 17. Jūnijā saņēmu e-pastu, ka pasūtījums anulēts #341991 un, ka naudiņa tiks pārskaitīta atpakaļ 14 dienu laikā.. Naudiņas joprojām nav, biju rakstīJusi ziņu babystore mājaslapas sarkastē, 02. Jūlijā, kur tika minēts, ka informāciju nodos grāmatvedei. Gaidīju līdz 05. Jūlijam, taču manas ziņas tika veiksmīgi noignorētas.. 11. Jūlijā joprojām ne ziņas-ne naudiņas no viņiem. Pasūtījuma numurs #341991.
Vienozīmīgi neiesaku iepirkties caur e-veikalu.. Jūtos sašutusi, ka notiek šāda krāpniecība zīdaiņu/bērnu internetveikalā..

11.07.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 11.07.2024

Labdien, Ilze! No sirds atvainojamies par aizkavējušos atmaksu! Šodien to Jums atgriezīsim! Paldies, ka ar mums sazinājāties!

I

T tainsīgatiesa 11.07.2024

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D