www.sudzibas.lv Baby Store Krāpšanu shēma

Baby Store - Krāpšanu shēma

Pasūtu meita leļļu ratus, pa 23 € tai skaitā piegāde.
Rati tika pasūtīt 23.05.2024 pāriet nedēļā nav ziņas pēc tam izrādās ka nav noliktavā intrese pēc paskatās un lielākā daļa no veikala piedāvājumā nav noliktavā, protams piedāvā citas preces. Viņi pazvana un piedāvā citus, zvans bija 22.06.2024 Sola naudu atgriezties 14. Dienas laikā protam nauda nav atgriezta noteikti vairāk no šī veikalu nesūtīt un citiem arī neiesaku. Krāpšana shēma.
😡

07.08.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 08.08.2024

Labdien, Madara! Lūdzu norādiet komentārā savu pasūtījuma numuru, lai varam šo situāciju pēc iespējas ātrāk atrisināt! Liels paldies un no sirds atvainojamies par radušos situāciju! Mūsu interesēs ir šo pēc iespējas ātrāk atrisināt!

Good Intentions 07.08.2024

Ņemot vērā sūdzību daudzumu un tā ir maza daļa, kas uzraksta, tad liekas, ka tiešām PTAC vajadzētu pievērsties šim kantoriem, lai viņi beidzot sāk kārtot un uzlabot lietas.