www.sudzibas.lv Baby Store Krāpšana, šausmīga attieksme

Baby Store - Krāpšana, šausmīga attieksme

26.07.2024. Veicu pasūtījumu (nr. 345946) internetveikalā babysyore par summu - 24.46 eur (zīdaiņu ietināšanas autiņš no 3,2 kg līdz 6,4 kg) .
27.07.2024. Saņēmu ziņu, no [slēpt]@babystore.lv, ka esot kļūda atlikumos, vai esmu ar mieri gadīt 2 ned. Vai varot piedāvāt pavisam cita tipa autiņus, uz ko atbildēju ka neesmu un vēlos lai tad atgriež manus līdzekļus.
Pēc darbinieces uzstājīgas mēğināšanas “iesmērēt” citu preci, 31.07. Saņēmu ziņu, ka pasūtījums ir anulēts, nauda tiks atgriezta 14 dienu laikā.
14 dienas pagāja, tomēr naudas nav, rakstu atkal uz augstākminēto e-pastu, ka nauda nav saņemta. No sākuma atbildes nav, kad pieminu ptac, saņemu atbildi -

labdien!
Atvainojamies. Varbūt inetresē dāvanu karte uz 40 eiro?

Uz ko atbildēju ka neinteresē, un gaidu savus līdzekļus tās dienas laikā (sarakste foto) .

Tuvāko dienu laikā tiks ziņots arī ptac, jo darbinieku attieksme šausmīga, liekas ka vienkārši ņirgājas par saviem klientiem, un protams nauda tā arī nav saņemta.

No sirds visiem iesaku apiet šo veikalu ar līkumu.

16.08.2024

Papildināts Beate123 16.08.2024