www.sudzibas.lv Baby Store Krāpšana, naudas neatgriešana

Baby Store - Krāpšana, naudas neatgriešana

25.07. Veicu pasūtījumu (345761) internetveikalā. Pasūtīju autokrēsliņu pa 69.99+ piegāde. Atnāca visi apstiprinošie ēpasti ka jau tiek apstrādāts. Un protams kā jau visiem nākamais ēpasts ir ka prece nav pieejama. Raksta ka man ir apmaksāts pirkums 79 eiro varot man piedāvāt 100 eiro dāvanu karti. No dāvanu kartes atteicos.29.07 atnāca ēpasts ka prece ir anulēta un ka naudu atgriezīs 14 dienu laikā.14 dienas pagāja, naudu protams tā arī nesaņēmu. 13.08. Rakstiju viņiem ka neesmu saņemusi naudu viņu norādītajā laika, likumā noteiktajā laikā, uz ko saņēmu atbildi ka nodos informāciju grāmatvedei. Paiet jau nedēļa naudas vēl jo projam nav. Šodien rakstiju atkārtoti, saņēmu kārtejo solijumu ka nodos info grāmatvedei. Viņu solijumiem jau vairs neticu, tāpēc vērsīšos ptac ar iesniegumu, un iesaku to darīt visām, jo šis kantoris nodarbojas ar krāpniecību lielos apmēros.

9 st atpakaļ