www.sudzibas.lv Baby Store Krāpšana. Naudas neatgriešana

Baby Store - Krāpšana. Naudas neatgriešana

Liku šai firmai atgriezt naudu, jo nebija pieejama neviena prece, ko pasūtīju caur internetveikalu.
Solīja atgriezt naudu 14 dienu laikā. Dienas pagājušas-naudas nav.. Uz epastiem neatbild.
Šis veikals laikam mēģina nopelnīt uz topošajām un esošajām māmmiņām..

26.06.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 26.06.2024

Labdien! Liels paldies par Jūsu komentāru! No sirds atvainojamies par radušos situāciju! Lūdzu atsūtiet mums savu pasūtījuma numuru, lai varam pēc iespējas ātrāk šo situāciju atrisināt!

Ar sveicieniem, BabyStore.lv

Papildināts Moo06 26.06.2024

Pasūtījuma nr. Ir visos Jums sūtītajos epastos. Ieteiktu nomainīt darbiniekus, kuriem jāatbild uz epastiem un jāatbild par naudas atgriešanu, jo neesmu vienīgā kam netiek atgriezta nauda..
Pasūtījuma nr.#341615

Papildināts Moo06 27.06.2024

Laikam uzņēmums tikai publiski notēloja, ka atrisinās problēmu😁

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 27.06.2024

Liels paldies! Nodevām ziņu grāmatvedībai! Naudu atgriezīsim uz Jūsu bankas kontu!

Papildināts Moo06 27.06.2024

Gaidīšu!

Papildināts Moo06 01.07.2024

Labdien.
Kad tiks atgriezta nauda?
Vai man jāraksta uz PTAC, lai kaut kas notiktu?
Apmēram cilvēkiem jālūdzās, lai atgriež viņu naudu.. laikam nesaprotat, ka taisat sev antireklāmu ar šādām izdarībām!

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 6 st atpakaļ

Labdien! Atbildējām uz Jūsu ziņu! Lūdzu pārbaudiet pastkastīti.

Good Intentions 26.06.2024

Iesaku caur internet veikalu šeit neko nesūtīt - bieži nav un tad gaidi naudu.

M Moo06 26.06.2024

Nu jau pat uz viņu veikaliem neiešu.
Parādīja savu attieksmi pret pircējiem!