Baby Store - Krāpšana

Pasūtījām četrus zīdaiņus un vienu apakškrekliņu 8. Maijā par summu 40,95 eiro. Mums piezvanīja, lai paziņotu, ka divi kostīmi nav pieejami un piedāvāja alternatīvu. Pēc tam nekādas atgriezeniskās saites un ignorēšana, līdz uzrakstījām sūdzību. Rezultātā prece tika nosūtīta tikai 1. Jūlijā, un tika nosūtītas tikai divas preces no piecām par summu 13,98 eiro! Par to mani pat neinformēja un naudu neatgrieza. Un izvēlētie alternatīvie kostīmi arī bija lētāki nekā tie, kurus sākotnēji pasūtījām un apmaksājām, nauda arī netika atgriezta. Lai gan šīs preces ir elektroniskajā veikalā un Cena uz tām jau ir augstāka. Kopumā runājot, šis veikals ir krāpšana tiešā nozīmē. Ar viņiem tikai tiesāties un aizvērt šo veikalu, nekādā gadījumā nesaistieties ar viņiem!

01.07.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 02.07.2024

Labdien!
Liels paldies, esam Jūsu komentāru saņēmuši! Atmaksu uz Jūsu kontu tulīt veiksim! No sirds atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

👉 Šobrīd esam saskārušies ar sistēmas traucējiem un katru darījumu atgriežam manuāli. Cenšamies darīt visu, lai šo sistēmu atjaunotu.
Mūsu interesēs tiešām nav paturēt klientu naudu, tikai šobrīd atgriešana paņem nedaudz ilgāku laiku kā ierasts.

Ceram uz Jūsu sapratni!🌸