Baby Store - Krāpšana

Pasūtīju viņu internetveikalā busy board, saņēmu atbildi ka konkrētais produkts nav pieejams, piedāvāja citu - mazāku un lētāku vai dāvanu karti, es atteicos, atbildēja ka tad tiks veikta naudas atmaksa 14 dienu laikā. Jau rit trešā nedēļa un naudas atmaksu vēl neesmu saņēmusi. Pietam manis pasūtītais un citi busy board joprojām pieejami internetveikalā par vēl augstāku cenu!

22.05.2024

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 23.05.2024

Labdien, Lāsma! Liels paldies par Jūsu atsauksmi, esam to saņēmuši. Visa nepieciešamā informācija ir nodota tālāk atbildīgajai personai par naudas atmaksu! Nauda tiks atgriezta tuvākajā laikā! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Atbilde no Babystore.lv Pārstāvja atbilde 23.05.2024

Ražošanas izmaksu dēļ regulāri mainās arī mūsu iepirkuma cenas!
Tāpēc arī mūsu mājaslapā cenas tiek mainītas dažādām precēm. Aicinām iegādāties preces uzreiz, kad tā ir noskatīta, jo nevaram paredzēt, kurā brīdī ražotājs paceļ savas cenas.