www.sudzibas.lv Autotirgus.lv Negodīga Auto tirgošana

Autotirgus.lv - Negodīga Auto tirgošana

Ierados autotirgus.lv placī lai iegādātos auto. Auto tika iegādāts ziemā un līzingā, pārdevējs īsumā izstāstīja par auto, piedāvāja pa placi izlaist līkumu ko es arī izmantoju, pirmajā brīdī likās viss kārtībā. No pārdevēja tas bija vienīgais piedāvājums bez paraksta uzlikšanas uz pirkšanas - pārdošanas līguma, visi šie pārdevēji tik Skaisti runā bez jeb kādiem sirdsapziņas pārmetumiem. Mēnesi pēc līguma parakstīšanas nobruka ģenerators, to ar nepartrauktiem zvaniem sataisīja kopsumā vajadzēja gaidīt mēnesi. Pienāca auto ta diena un cdss detalizētajā slēdziena teikt lai novērstu visus bojājumus ir jāatver plašāk maciņš. Zemāk pievienošu foto, tas jau nav normāli ka šādā veidā krāpj cilvēkus. Mēs auto katru dienu nepērkam. Šāds auto man tika pārdots līzingā.

A Anonims 15.05.2024

Autotirgus.lv