Autokrasas.lv - Krāpšana

Labdien, armand, vai jums ir zināms kas notiek jūsu veikala zirņu ielā? Es ceru ka es sasniegšu veikala vadību ar šo sūdzību, jo rakstīšanā jums e-pasta nedeva, rezultātu. Atzvanīja tas pats zigmārs, kaut vai e-pasta rakstīju ka gribu sasniegt veikala vadību.
Situācija ir ārkārtīga, 10.06.2024. Plkst. 13: 00 ierados jūsu veikala, iepriekš pazvanīju noskaidroju ka konkrēta prece ir veikala uz vietas, tas ir bāzes krasa bmw 475 1l, no budžeta sērijas krasiem.
Cena jūsu veikala katalogā bija 24,50eiro.
Apskatīju ari citus veikalus, kur Cena bija nedaudz lielākā 28,91eiro (parvalks.lv) , bet padomāju ka tomēr braukšu caur visu pilsētu, bet iegādāšos pie jau pārbaudīta tirgotāja, kur ne pirmo reizi kaut ko pērku.
Paņemot veikala noradīto krasu 1l, paprasīju klāt 0,5l šķīdinātāja, 10 filtrus un 2 veidi pulēšanas pastas pa 50ml katras.
Rezultātā pārdevējs man nosauca cenu par visu - 50eiro, es samaksāju. Bet atbraucot mājās man kaut ka līkas ka es daudz pārmaksāju un izradās, ka man iesmērēja visu gandrīz par dubultcenu.
Tas ir 24,50 (bāzes krasa) +1,20 filtri+3.00 pulēšanas pastas 100g+3,20 par šķīdinātāju, kopā sanāk 31,90 un tas ir ar pvn. Pārdevējs zigmārs kā parasti nav izsniedzis čeku, bet pie tā jau pieradām ka visi mani pirkumi bija bez čeka, bet parasti iedod atlaidi ar nosacījumu ka čeka nebūs. Bet te kaut kas nenormāls notika, bez čeka man iedeva atlaidi +70-80%, kas galīgi nav pieņemams. Tāpēc lūdzu atgriezt pārmaksāto. Pretējā gadījuma šis e-pasts tiks pārsūtīts ptac, vid, soctīklos.
Pēc tāda e-pasta jums, man atzvanīja zigmārs un Saka nosaukt tādas Cenas kuras viņam gribējās un kuras veidos tos 50eur, par krasu kas ir kataloga pa 24,50 eiro viņš nosauca cenu 35 eiro, par šķīdinātāju kuram Cena ir 3,20 eiro par 0,5l tika nosaukta Cena ap 6 eiro, tālāk es jau neklausījos, jo man tas izklausās ka mēli. Zigmārs uzreiz Saka ka mēs nespējam sekot līdzi cenām mājas lapa un tie mainās, bet cik procentuāli mainās es sapratu ka tas ir zigmāra ziņa, fantastiska pieeja, ar šādu uzrakstu var atļauties nosaukt jebkādu cenu, kaut vai tā atbilst vai nē.
Ka arī lūdzu pārbaudīt čeka esamību uz 50eiro, 10.06.2024. , pēc plkst. 13: 00 līdz plkst. 13: 30, jo zigmārs Saka ka izsita čeku kad es aizgāju: d godīgi, palika ļoti smieklīgi zigmār.
Es uzjautāju vai ir opcija atgriezt preci, zigmārs Saka - jā, varat atgriezt. Bet neviens man nekompensēs patērēto laiku, degvielu, es jau patērēju degvielai pirmā reize, tagad atkal jātērē lai atdotu preci, varbūt šoreiz jūs varat braukt pie manis ziepniekkalnā?
Pieredze ir slikta, attieksme nekādā, nav skaidras bildes kādas ir Cenas, izskatās ka Cena tiek nosaukt pēc pircēja arējā izskata. Noteikti ka turpmāk izvelēšos citu veikalu un sniegšu visu šo informāciju ptac un vid kā minimums.