www.sudzibas.lv Akumulatorucentrs.lv Pārdod nekvalitatīvu produkciju to nepārbaudot un atsaka garantiju

Akumulatorucentrs.lv - Pārdod nekvalitatīvu produkciju to nepārbaudot un atsaka garantiju

Pirms jaunā gada 2018.g. decenbrī nopērku akumulatoru pēc akumukatorucentrs.lv speciālistu ieteikuma auto palaišanas ierīcei. Dodos nosvinēt svētkus ārpus LV un, kad atgriežos, tad pēc pāris nedēļām nomainu savai palaišanas ierīcei akumulatoru uz jaunu. Izrādās, ka akumulators nespēj piedarbināt VAZ automašīnu. Liekas jocīgi. Pamēru ar slodzes dakšu-jā akumulators vājš. Dodos uz veikalu, kur būtiski piebilst-man neiedeva čeku un pats vainīgs, ka uz to neuzstāju, kur man paskaidro, ka veikuši pārbaudi un ir dabīgs nolietojums vai bojāys lādējot. Respektīvi-pasūta tur, kur to var tad, ja nav uz rokas čeks. Paldies- ar saviem 64eur bez čeka ceru tagad būsiet lepni un to kasti jums skatlogā vajadzētu iemest par šādu attieksmi.