Aija Lokenbaha - Cūcība

Šajā gadā 2024 janvārī izīrēju savu māju Aijai Lokenbahai un meitai +4 suņi (kurus viņa pasniedza kā dresetus. Mana lielākā kļūda) likās patīkama jauka sieviete, bet kā es kļūdījos. Ja drošības naudu un pirmo pusmēnesi samaksāja acis nemirkšķinot, tad februārī sākas problēmas neesot naudas, nav darba. 8 mēnešu laikā viņa veica 18 maksājumos. Pirmo reizi kopš 2009 es saņēmu bridinajumus no Latvenergo par nesamaksātiem rēķiniem. es cilvēkam uztaisīju pārsteigumu, un ierados augusta pārbaudīt īpašumu, mums ar sievu palika pretīgi, māja nevēdinata smird pēc pelējuma. Aizskari saplesti lupatās, velasmasina nestrādā. Piedirsta suņu sūdiem, mēbeles ož nelabi. Pagalmā zāle līdz pautiem aizaugusi. Uzsakot cilvēkam līgumu sak neadekvāti bļaustīties ka es viņu gribu ar varu izmest. Neiesaku nevienam ar viņu slēgt darījumu.

R

M Markuss Nīlanders 9 st atpakaļ

Nu te jau pašam dzīvokļa saimniekam bija jārēķinās ar to ka būs smaka , vēl jo vairāk pēc suņiem , jo suņi smird.

R Raivis 007 7 st atpakaļ

Suņi nesmird, ja viņus kopj.