AtrisinātaAdvokāts Mihaels sadurs - Krāpšana

Neuzķērāties uz šī krāpnieka. Izmanto cilvēku situāciju pieprasot neadekvāti lielas summās, bet beigas vel iegāž sakot liecināt to ko noteikti nevajag liecināt . Pilnība policijas puse, paņem naudu par to. Lai iegāztu cilvēku. Un nonākot lietai līdz tiešai pieprasa vel naudu, kā ari nedod čekus vai kvītis par saņemto skaidro naudu

Sūdzība veiksmīgi atrisināta lai paliek anonimi 23 st atpakaļ

Nevelos strideties,un tapat katram paliks sava taisniba. Atrodos arpus lv un komflikts atrisinats privati.

M Mihails Šadurs 12.08.2024

Speciāli darīts ar mērķi graut reputāciju !
Izklāstītais neatbilst patiesībai neviena vārda !

L lai paliek anonimi 13.08.2024

Man satikties privati un paradit par tevi rakstitas sudzibas kur meligi sniedz atbildi. Nedarot neko iedzivoties uz citu nelaimi juties labi? Un neesu tads vienigais kuru esi apkrapis

Good Intentions 12.08.2024

Ja summa liekas nesamērīgi lielas, tad priekškam jamaksā? Vienmēr var atrast citu vai salīdzināt cenas.

M Mihails Šadurs 12.08.2024

Saprātīgs risinājums !
Bet sūdzības rakstitajs nenorāda ne summu , ka arī par ko.
Tādēļ mērķis tikai viens ,- nepamatoti celt neslavu ne vis ko savādāk .

L lai paliek anonimi 13.08.2024

tur ta lieta,kad pec vina tika atrasts caur pazinam advokats no laba biroja kurs maksaja uz pusi letak, bet badigais alkatigais radijums naudu atdot atteicas jo divas vizites un piedalisanas nopratinassana maksajot vairakus tukstosus. Pedejais suna izkarnijums ne advokats

L lai paliek anonimi 13.08.2024

Pats labi zini,kad iegaz cilvekus un neesi sava amata specialists,tu pat neesi pazistams starp kriminallietu advokatiem. Pirms kads noligst tevi,lai pakonsultejas ar citiem un atssuksmes. Dzivee ir karma un gan jav sanemsi savu krapniek.

M Mihails Šadurs 13.08.2024

CIlveku iegaž ne advokāts, bet viņa darbiba un sakotneja stastito,kaut no paša sakuma advokatam vajag izstastit patiesibu. Jūsu zinašanai, ari Jūsu radinieks izstastija sakuma versiju, ka viānm bija seksualais kontakt ar maxzgadigo meitene. Nekada runa par mazgadigo meitene izvarošanu nebija. Ari nebija zināms man personiģi, ka radiniekam ir nosacitais sods un tadēļ, lai vismaz pavaditu izmeklešanas laika briviba, tiko ieteikt stastit patiesibu. Tad butu ceribas netikt apcietinatam. Droības līdzeklis netika parsudzets tadēl, ka izsklastitais lēmumu bija pamatots un parsudzibai nebija pamata nekada.
Galu rezultata ka varu saprast celta apsūdzība par mazgadigas meitenes izvarošanu, ne viss par seksualo kontaktu ar mazgadigo bernu,-meitene.
Vel vairak, Jūs uzrakstijat sūdzibu uz mani kolegija un dabujat atbīlde.

M Mihails Šadurs 13.08.2024

informacija neatbilst patiesibai. Reķins izrakstits par summu 3630 eiro, taja skaita pvn 630,00 EIRO . Neviens cents nav paņemts skaidra nauda . Vissa summa parskaitita bezskaidra nauda un summa noteikta par aizstāvību izmeklesanas laika un ta ari visur noradits,-gan noslegta vienošanas, gan izrakstita reķina. Samaksata summa 3000 eiro un atpaka'atmaksata summa 600 eiro un piestadita ari atskaite.
Protams neesat apmierinati ka radinieks notiesats par mazgadigo bernu izvarošanu un netika izlaist no cietuma. Bet sakuma arti noklusēts, ka radiniekam ir nosacita notiesašana ! Ar jusu radinieka lietu stradaju nepilno divu menešu laika.
Samekleja grekazi bet ne to.
Esmu sava amata 25 gadus un ne Jūms man aizradit.
Matei vajag audzīnat savu delu,ja pašam ir mazgadigs berns, neaistikt citu mazgadigo bernu.
Anonims autors man ir protams zinams un ja Jūs nenomierinajaties , tad atieciģi rīkošos .
Piedavaju dzēst šo sūdzibu, ka nepamatotu kamer vēl ir laiks.
Ta ir neslavas celšana tieša konteksta.
Velu veiksme visai Jūsu "nenormalajai" ģimenei .

L lai paliek anonimi 1 d atpakaļ

Kludijaties. Tatad sanak ir vel kads kuru esat apkrapis. Un par labu advokatu sudzibas nerakstitu tas jav ir skaidrs .bet seit jus pats jav nododat sevi,kad neapmierinatu klientu skaits jums netrukst.