www.sudzibas.lv 1clix.eu Krāpšana, slikts serviss

1clix.eu - Krāpšana, slikts serviss

Bija 2clix. Eu. Tagad 1clix. Eu tas pats veikals kur var tikai atdod naudu. Pat google indeksacija izslegta. Meginiet atrast adrese 1clix. Eu. Bus tikai punkts, kurš pilnīgi sakrīt ar veco 2clix. Eu. Tas pats google atsauksmēm!
Pasūtīju ssd disku. Cena bija normāla, par 3-4€ lētāka nekā citur, un izņemšana bija man ērtā vietā. Protams, apmaksāju iepriekš (domāju, ka tā var, jo taču nedzīvojam akmens laikmetā) . Labi, ka nebija steidzami. Apmaksu uzreiz apstiprināja. Pēc mēneša sāku interesēties, kur ir mana digitālā dārgumu lādīte. JāSaka, ka atbildēja, bet ļoti neskaidri. Pēc tam, kad viņš bija ceļā uz veikalu, pagāja vēl mēnesis. Tad lūdzu atgriezt naudu. (vispār radās sajūta, ka operatoram maksā par lamu un pretenziju uzklausīšanu) . Gandrīz trīs mēnešus vēlāk, kad prece bija sadārdzinājusies par 7-10%, naudu atgrieza. Informēju patērētāju tiesību aizsardzības centrā... Pēc likuma vēl 4 nedēļas jāgaida uz atgriešanu, tas ir normāli!? Bedre! Man šķiet, ka viņi vienkārši atraduši veidu, kā uz 2-3 mēnešiem paņemt naudu bez procentiem! Atsauksmēs salīdzini.lv ir 3.6. Tas nav lieliski, bet arī ne 1-2, tāpēc, pasūtot, neiedziļinājos. Vienmēr lasām atsauksmes dažādos avotos, īpaši, ja prece ir dārga un steidzama. Galu galā to pašu preci saņēmu mazāk nekā nedēļas laikā citā vietā un apmaksa pie saņemšanas.