Ziedu salons "Lakstos" (SIA Augu Māja) - Neprofesionalitāte

11.02.2014 ierados šajā ziedu salonā un jautāju vai var izveidot ziedu pušķi konkrētas summas apmērā. Pārdevēja atbildēja apstiprinoši un prasīja ar kādiem ziediem vēlos. Tā kā ziedu izvēle veikalā nebija liela, tad lūdzu lai pārdevēja pēc saviem ieskatiem no ziedu salonā pieejamiem ziediem izveido pušķi, kas ir acij tīkams. Jau procesa laikā lēnām sāku manīt, ka pārdevēja 'brauc auzās', bet tā kā es paļāvos uz savu iedomu, ka ja ziedu salonā ir iespēja izveidot pušķi, tad pārdevējiem ir jāprot tie taisīt, un gan jau beigās viss būs kārtībā. Acīmredzot, kļūdījos. Rezultātā saņēmu ar bantīti sasietus kopā saliktus dažādus ziedus (kuriem to dabīgais garums bija saīsināt par apmēram 2cm). Lieki teikt, ka jutos vīlusies. Šiet neiet runa par gaumes jautājumu, bet gan par pārdevējas neprofesionalitāti, jo izveidotais 'ziedu pušķis' atgādināja 'slotu' (tādu sendienās, kas sasieta no zariem). Bet tā kā man nebija laika iet uz citu ziedu salonu un negribējās uzsākt strīdu ar pārdevēju, tad šo 'slotu' nopirku. Šī 'slota' nekādā veidā neizskatījās tās summas vērta, cik es par to samaksāju... Papildus vēl tam, izmantotie ziedi izskatījās uz novīšanas robežas.Lai vismaz nebūtu kauns šo 'slotu'' dāvināt, ķēros pati pie lietas un mēģināju to pārtaisīt (lai arī neesmu ne floriste, ne ziedu salona darbiniece). Protams, neko diži pārtaisīt nevarēja, bet mazliet vairāk līdzīgu ziedu pušķim sanāca uztaisīt. Pārdevēja bija liela neprofesionāle un tā vietā lai taisītu 'slotu' viņai bija godīgi jāpasaka, ka viņa nemāk izveidot pušķus, tādēļ tāds pakalpojums šodien nav iespējams. Pārējais jau paliktu klienta izvēlē - nopirkt vienkāršus ziedus (kas izmaksātu lētāk un beigās izskatītos labāk kā manis piedzīvotā 'slota') vai iet uz citu ziedu salonu.Paldies par sagādāto vilšanos un uz laiku sabojāto garastāvokli. Turpmāk zināšu nekad šajā ziedu salonā vairs neiet un arī saviem draugiem/paziņām neieteikšu.